250 ailenin yüzünü güldürdüler

Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın organizasyonunda ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımı yapıldı.

250 ailenin yüzünü güldürdüler
banner301
Çerkezköy Bakış - Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 250 aileye kurban eti yardımında bulunuldu. İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Murat Yaraşır, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik programlarının bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

AK PARTİ’DEN KURBAN ETİ YARDIMI

banner287
Çalışma hakkında bilgi veren İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Murat Yaraşır, “Bayram öncesi mahalle başkanlarımız ile yaptığımız toplantıda ihtiyaç sahibi ailelerimizi tespit ettik. Kurban Bayramı’nın ilk günü de ‘semtimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerle gönüllerimiz bir’ diyerek ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıttık” dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK

Kurban Eti dağıtımı çalışmasına katkı sunan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililere teşekkür eden Yaraşır “İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile partililerimiz kurban eti katkısı sundu. Bizler de ihtiyaç sahibi ailelerimizi ziyaret ederek kurban etlerini teslim ettik. Organizasyonda katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Yaraşır ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere yönelik programlarının bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2016, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459