AK Parti İl ve İlçe Başkanları Ankara’da

AK Parti Tekirdağ İl ve İlçe Başkanları, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldılar.

AK Parti İl ve İlçe Başkanları Ankara’da
banner301
Haber: Mehmet Akif Aldoğan
Çerkezköy Bakış - AK Parti Ana Kademe İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Başbakan Binali Yıldırım, "Değişikliğin sebebi CHP'dir. O gün tilki fıstığı çıkarmasaydı, o gün 367 garabetini çıkarmasaydı bugün belki de bunlara ihtiyaç kalmazdı. Hem ülkeyi kaosa sürükleyeceksiniz sonra da bölünme teranesi okuyacaksınız. Yemezler! Bu millet yemez! CHP hiç milletin gücüne ram olarak teveccühüne ram olarak gayret göstermediği için buna karşı çıkmasını anlarız. CHP krizlerden kaoslardan medet umarak iktidar olmuştur. Yarım yamalak, iktidarın köşesinden kendine yer bulmuştur. Bu sistemde çalışan gayret eden tek başına iktidar oluyor" dedi.
Toplantıya, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin ve diğer ilçe başkanları katıldı.

banner287


Toplantı öncesi, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile sohbet etti. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459