AK Parti’den ‘çat-kapı iftar’ ziyareti

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki partililer, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda çat-kapı ziyaretlerde vatandaşların iftar vakti sofralarına konuk oldular.

AK Parti’den ‘çat-kapı iftar’ ziyareti
banner301

İftarın ardından ise Öğe, hane halkının istek ve taleplerini dinledi.

Çerkezköy Bakış - Bu yıl "Bereketi Paylaşalım, İyilikte Buluşalım" sloganı ile vatandaşların evlerine misafir olan AK Partililer, geleneksel olarak getirdikleri bu programı devam ettiriyorlar. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki İlçe Yönetim Kurulu üyeleri hazırladıkları erzak kolilerini de misafir oldukları ev sahiplerine veriyor.
 

“EN GÜZELİ”

Programla ilgili konuşan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, bu tür iftarların samimiyetine dikkat çekerek, “En güzeli ve en özeli gerçek ihtiyaç sahipleri ile bir araya gelmektir. Sosyal Politikalar Başkanlığımız, Mahalle Temsilcilerimiz, Kadın ve Gençlik Kollarımız üyelerimizle beraber güzel bir etkinlik yapıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda devam ettiriyoruz ve inşallah bu programlar bundan sonra Çerkezköy teşkilatı adına devam edecektir.” dedi.

banner287

 

“RAMAZAN BİRLİK VE BERABERLİK AYI’DIR”

Ramazan’ın birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu da kaydeden Öğe, “Ramazan-ı Şerif ayı bereketi ile mağfireti ile Müslümanların en kıymetli aylarından birisidir. Bu ay içinde ‘1 Ramazan 1000 Gönül’ sofra ziyaretlerimiz ile vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyor sofralarını paylaşıyor oruçlarımızı birlikte açmaya devam ediyoruz.”ifadelerini kullandı.
 

AMAÇ GERÇEK İHTİYAÇ SAHİBİNE ULAŞMAK

Öğe, amaçlarının gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak olduğunu da dile getirerek, “Lüks mekanlarda zenginin zengine verdiği iftardan ziyade bu şekilde iftar sofralarında oturmak bizler için daha mutluluk verici.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306