AK Parti’den Emniyet’e başsağlığı ziyareti

AK Parti Çerkezköy İlçe teşkilatı, İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadyumu yakınında Cumartesi akşamı Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrası polis ekiplerine yapılan bombalı saldırılar dolayısıyla emniyet teşkilatına başsağlığı ziyaretinde bulundu.

AK Parti’den Emniyet’e başsağlığı ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı ziyaret ederek emniyet teşkilatına başsağlığı diledi. Ziyarette konuşan Öğe “Ölürsem şehit, kalırsam gazi anlayışıyla mücadele eden bir milleti yolundan döndürecek hiçbir silah icat edilmedi. Milletimizin, emniyet teşkilatımızın ve ülkemizin başı sağ olsun.” dedi.

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİLER

Saat 16.30’da Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurları ile görüşerek başsağlığı diledi.

OGAN’I ZİYARET ETTİLER

Polis memurları ile tek tek görüşen Başkan Öğe daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı makamında ziyaret ederek başsağlığı diledi. Büyük bir acı içinde olduklarını ifade eden Murat Ogan, tüm emniyet teşkilatına başsağlığı diledi. Ogan, bir daha aynı olayın yaşanmaması temennisinde bulundu.
banner287“KANLARI YERDE KALMAYACAK”

Ogan’ın ardından konuşan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, şehit olan yiğitlerin kanlarının yerde kalmayacağını ve er ya da geç intikamlarının alınacağını söyledi. Öğe, “Devletimiz, milletimiz bu tür saldırılara boyun eğmeyecek. Bunu yapanlar elbet cezalandırılacaktır. Emniyet teşkilatımızın her daim yanındayız ve bu birlikteliğimizi kimse bozamayacak.” ifadelerini kullandı.

“ZAMANLAMA MANİDAR”

Başkan Abdullah Öğe yapılan saldırının zamanlamasının da manidar olduğunu kaydetti. Konuşmasını siyasetin birlik ve beraberlik içinde olduğu vakit sürekli saldırılar yaşandığını söyleyerek sürdüren Öğe, “Bizim polisimize güvenimiz tam. Bu saldırının zamanlaması çok manidardır. Yılmayacağız ve önümüze koyduğumuz hedeflere devam edeceğiz. Ölürsem şehit, kalırsam gazi anlayışıyla mücadele eden bir milleti yolundan döndürecek hiçbir silah icat edilmedi. Milletimizin, emniyet teşkilatımızın ve ülkemizin başı sağ olsun.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306