Ak Parti’den hayırlı olsun ziyareti

Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle eğitim kurumlarına ziyaretlerde bulundu.

Ak Parti’den hayırlı olsun ziyareti
banner301

Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Murat Yaraşır beraberinde İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı görevlileriyle birlikte eğitim-öğretim kurumlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ZİYARETTE BULUNDULAR

Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Murat Yaraşır beraberinde Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Tekin Nasipoğlu, Ak Parti Kadın Kolları İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Özyıldırım ile Gençlik Kolları İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Zeynep Memiş ile birlikte eğitim kurumlarına ziyarette bulundu.

YARAŞIR: İŞTİŞARELERDE BULUNDUK

banner287
Murat Yaraşır, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle ziyarette bulunduklarını söyleyerek “Ziyaretlerimizde okul müdürlerimizle bir araya geldik. Okul müdürlerimiz ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz hakkında istişarelerde bulunduk.” Dedi.

“ÇALIŞMA İÇERİSİNDEYİZ”

İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Yaraşır, “Hayırseverlerimizin katkılarıyla İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığının organizasyonunda yardım kampanyası başlatmayı düşünüyoruz. Bu organizasyonda ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin giyecek ve çeşitli ihtiyaçlarını giderilmesine katkı sağlamak istiyoruz. Sosyal politikalar olarak yeni bir projemiz ile çocuklarımızın yüzlerindeki mutluluğa vesile olacağız.” diye konuştu.

HAYIRLI OLSUN

Yaraşır, 2016-2017 eğitim yılının tüm okul idarecisi, öğretmen, öğrenci ile öğrenci velilerine hayırlı olmasını diledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459