AK Parti’den hayırlı olsun ziyaretleri

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Çerkezköy’de göreve yeni başlayan Devlet Hastanesi Başhekimi ve İlçe Müftüsüne ziyaret ettiler.

AK Parti’den hayırlı olsun ziyaretleri
banner301

Çerkezköy Bakış - Kısa bir süre önce Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak asaleten atanan Op.Dr. Ömer Ünal’ı ziyaret eden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Başhekim Ünal ile sohbet ettiler.  Başkan Öğe, hastanedeki personel eksikliği ve hizmet hakkında Başhekimden bilgi aldı. Personel isteğine karşı Öğe, hükümetin elinden geleni yaptığını ve eksik kadroları kısa sürede kapatacaklarına vurgu yaptı.
 

MÜFTÜYÜ ZİYARET ETTİLER

banner287
Başhekim Ünal’ın ardından yine kısa bir süre önce Çerkezköy Müftülüğü’ne atanan Veli Vehbi Bardakçı’yı da ziyaret eden AK Parti heyeti, camilerle ilgili müftü Bardakçı’dan bilgi aldı. Çerkezköy’deki görevinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, merkezi hükümet olarak diyanet anlamında Çerkezköy’e her türlü hizmeti getirme anlamında yardımcı olacaklarını Müftü Bardakçı’ya iletti. Müftü Veli Vehbi Bardakçı ise ziyaretlerinden dolayı AK Partili heyete teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459