AK Partili başkanlardan Vali Yerlikaya’ya hayırlı olsun ziyareti

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ile AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Partili başkanlardan Vali Yerlikaya’ya hayırlı olsun ziyareti
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tekirdağ Valiliğe atanan Ali Yerlikaya’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ile AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’ya dün saat 08.30’da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
VALİ YERLİKAYA BİLGİ ALDI
banner287
Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Vali Yerlikaya Çerkezköy ile Belde Belediyeler hakkında belediye başkanlarından bilgiler aldı. Veliköy Islah OSB hakkında da bilgi alan Vali Yerlikaya Çerkezköy ile belde belediyelerinin sanayiye katkısının büyük olduğunu söyledi.
ZİYARETTE BULUNACAK
Ziyaretin sonunda önümüzdeki günlerde Çerkezköy ve belde belediyelere ziyaretlerde bulunacağını belirten Vali Yerlikaya, Tekirdağ’ı daha da ilerilere taşıyacak projelere destek olacaklarını belirtti. Ziyaret karşılıklı temenni ve iyi dileklerin ardından

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 11:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
:)
:) - 6 yıl Önce

AK Parti li başkanlar:Ali ERTEM,Faruk KORKMAZ,Hanefi BELİNDİR,Alaaddin DEMİRBAĞ...Sait YAZI???

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306