ATA’nın huzuruna resmi törenle çıktılar

Mehmet Can Danyeli Başkanlığı’nda kısa bir süre önce oluşturulan AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları yeni yönetimi, Anıtkabir’i, resmi bir törenle ziyaret etti. Atatürk Mozolesi’ne çelenk bırakıp, Anıtkabir Özel Defterini de imzalayan Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli, Anıtkabir’de resmi tören yapan ilk İlçe Gençlik Kolları olduklarını söyledi.

ATA’nın huzuruna resmi törenle çıktılar
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Yönetimi, Anıtkabir’i ziyaret etti. Anıtkabir Anıt Komutanlığı’nın izniyle düzenlenen resmi törene, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Furkan Tezcan, Gökhan Balıkçı, Ömer Faruk Düzgünel katıldı.
MOZOLEYE ÇELENK KONULDU
Anıtkabir Komutanlığı’nda görevli olan askerler eşliğinde mozoleye çelenk sunan Gençlik Kolları Başkanı Danyeli, Anıtkabir Özel Defterini de imzaladı. Danyeli, şeref defterine "Değerli Atam, Bizler Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı olarak görevimizi yeni devraldık. İlk ziyaretimizde senin kabrine ziyarete geldik. Bıraktığın değerli ve ebedi tüm doğrularının savunuculuğunu layıkıyla yaptığımızdan emin ol, rahat uyu. Sen kabrinde rahat ol. Bizler sabah akşam demeden milli müdafaa ve mücadele adına emin adımlarla çalışıyoruz." Notunu düştü.
banner287
“DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ’’
Günümüz gençliğinin en büyük eksiğinin, tarihi ile arasında güçlü bir bağ kurmaması olduğunu dile getiren Danyeli “Tarihimizi unutmayacak, değerlerimize sahip çıkacağız. Bu bilinç ile önümüzdeki günlerde de ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. İstanbul'un Fatihi  nasıl ki Fatih Sultan Mehmet ise, Süleyman Şah da Trakya'nın Fatih'i. Bu nedenle de AK  Parti Çerkezköy Gençlik Kolları olarak ikinci ziyaretimizi Trakya'nın Fatihi Süleyman Şah'ın Gelibolu'daki kabrine yapacağız." şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493