Ayşe Doğan devreye girdi

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Çorlu’da babasının okula bırakmasının ardından ortadan kaybolan ve Ankara’da olduğu tespit edilen 12 yaşındaki Sudenur Alkaşı’nın teslim alınması konusunda devreye girdi.

Ayşe Doğan devreye girdi
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Çorlu’da babasının okula bırakmasının ardından ortadan kaybolan ve Ankara’da olduğu tespit edilen 12 yaşındaki Sudenur Alkaşı’nın teslim alınması konusunda devreye girdi. Doğan, Müge Anlı’nın programına telefonla bağlanarak, elinden geleni yapacağını söyledi.  

ANKARA’DA İDDİASI

banner287
Çorlu’da babasının okula bırakmasının ardından bir daha haber alınamayan ve kaçırıldığı düşünülen 12 yaşındaki kızları Sudenur Alkaşı Ankara’nın Sincan ilçesinde olduğu belirlendi. Aile kızlarının bulunması için Müge Anlı’nın programına katıldı. Program sırasında ise Sudenur Arslan Sincan’da bulundu ve polis merkezine teslim edildi. 

MECLİS’TE AĞIRLAYACAĞIM

Programa telefonla bağlanan Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Müge Anlı’ya yaptığı program için teşekkür ederek, “Kızımızı inşallah uygun gördüğümüz anda teslim alacağız. Ailemiz merak etmesin yavrumuzu biz teslim alacağız.’”dedi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 18:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSTANBUL CİTY..
İSTANBUL CİTY.. - 1 yıl Önce

SAYIN AYŞE DOGAN VEKİLİM ..BİRDE KIZILPINAR IN YOLLARINA EL ATSANIZ..CHP İŞ YAPMIYOR..ANCA LAF..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306