Bezgin: Yazıklar olsun!

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, ölümlü ve yaralamalı birçok trafik kazasının yaşandığı Mithat Paşa Caddesi’nde yeterli önlem alınmadığını belirterek Kapaklı Belediyesini ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini beceriksizlikle suçladı. Bezgin, “Bu canların, kaybolan bedenlerin hesabını kim verecek, belediye başkanı olarak ne zaman bu olaya müdahale edeceksiniz? Yazıklar olsun.” dedi.

Bezgin: Yazıklar olsun!
banner488
banner301

Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Mahallesi Mithat Paşa Caddesi üzerinde geçtiğimiz 15 Ağustos tarihinde yaşanan trafik kazasında yolun karşısına geçmek isteyen Halil Önder, Mustafa S. İdaresindeki otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Ardından Kaymakam Mehmet Yüzer’in devreye girmesiyle caddeye uyarıcı işaretler ve hız kesici rampa konmuştu. Bu önlemde caddede yaşanan trafik kazalarına önlem olmadı. Aynı cadde üzerinde önceki akşam meydana gelen trafik kazasında ise Yunus Emre S. idaresindeki otomobil, Kazak Gölü istikametine seyreden Aydın Ç. yönetimindeki motosikletle çarpışmış, kazada motosiklet sürücüsü Aydın Ç.’nin parçalanan bacağı kesilmişti.
 

banner287
“YAZIKLAR OLSUN”

AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin,yaşanan kazalarla ilgili Büyükşehir ve Kapaklı Belediyelerini yeterli önlem almamakla suçladı. Bezgin, “Kapaklı Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesini anlamak mümkün değil. Beceriksizliği gördük de bu kadar beceriksizlerin bir arada toplandığını görmedik. “ dedi. Bezgin açıklamasının devamında ise “Bu kavşakta yıllardır kazalar olur. Her seferinde ikaz etmemize rağmen, meclis toplantılarında gündeme getirmemize rağmen, vatandaşların kaymakamlığa yazı yazmalarına rağmen, kaymakamlığın gerekli yerlere bildirmelerine rağmen hala bir önlem almamaları manidar olarak görüyorum. Hele ki Mithat Paşa Caddesi ve Erbay Caddesini birbirine bağlayan kavşakta kazaların önüne geçilememektedir. Bir hafta öncesinde Halil amcamız trafik kazasında maalesef hayatını kaybetmiş, halkımız yolu trafiğe kapamış, haber ulusala kadar çıkmış, Kaymakamımız vatandaşlarımızla buluşup, yolun yapılması için söz vermiştir. Aslında belediye başkanının gelmesi gerekirken Sayın Mandalı  vatandaşın önüne çıkmaya cesaret edememiştir. Vatandaş çareyi Kaymakama sorunu iletmekte bulmuştur. Alınan önlem o kadar gülünç ki bu konuda da Kapaklı Belediyesi ve büyükşehir sınıfta kalmıştır. Yine Kazak Gölü yolunda trafik kazası olmuş genç kardeşimiz bacağından olmuştur. Bu kazadan sonra Kapaklı Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ne yapmayı düşünüyorsunuz, hedefiniz kaç tane daha cana mal olmaktır, buralara rampa koymak için daha kaç tane canın ölmesi gerekiyor. Bu canların, kaybolan bedenlerin hesabını kim verecek. Belediye Başkanı olarak ne zaman bu olaya müdahale edeceksiniz. Yazıklar olsun.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2017, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner459