Bir tek ‘AK Partililer’ hatırladı

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Zabıta Teşkilatı’nın 186’ncı Yıldönümü dolayısıyla Çerkezköy Belediyesi ile Belde Belediyeleri’ni ziyaret ederek, zabıta ekiplerine çikolata ikram etti.

Bir tek ‘AK Partililer’ hatırladı
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Eylül ayının ilk haftası olarak kutlanan Zabıta Haftası sebebiyle AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, Başkan Alaettin Demirbağ başkanlığında Zabıtaları ziyaret ederek Zabıta Haftası’nı kutladı. Zabıta Teşkilatının 186’ncı yıldönümü sebebiyle AK Partili üyeler ilk olarak Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürü Kenan Erez’i ziyaret etti. Erez’e çikolata takdim eden ilçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Zabıta teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutlayarak, “Zabıta personeli yılmadan yorulmadan vatandaşın sağlığı ve huzuru için çalışıyor. Zor ve meşakatli bir iş icra ediyorsunuz. Allah yardımcınız olsun” açıklamasında bulundu.
EN YOĞUN DÖNEMİMİZİ YAŞIYORUZ
Halk arasında söylenen ‘İyi olursa Allah’tan bilinir, kötü olursa Zabıtadan bilinir’ sözünü anımsatarak, salonda gülüşmelere neden olan Başkan Demirbağ, tüm zabıta ekiplerine görevlerinde başarılar diledi. AK Parti’li heyete teşekkür eden Belediye Zabıta Müdürü Kenan Erez, “Okulların açılacak olmasından dolayı en yoğun dönemimizi yaşıyoruz. Tek sıkıtımız kadro eksikliği” cevabını verirken, Başkan Demirbağ, önemli olan ‘Az personelle zoru başarmaktır’ diyerek, Çerkezköy zabıtasının görevinin en iyi şekilde yerine getirdiğini ifade etti.
MESLEĞİMİZ ÖZVERİ İSTEYEN BİR MESLEK
Personel sayısı azda olsa görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını sözlerine ekleyen Kenan Erez ise, Belediye bünyesinde 18 zabıtanın görev yaptığını ifade ederek “Müfettiş denetlemesinde personel sayımızın 59 olması gerektiği söylendi. Ama Çerkezköy’de hızla artan nüfusa rağmen 18 Zabıta personeliyle görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Zaman zaman aksaklıklar yaşasak da özverili çalışmalarımızdan dolayı yaşanan aksaklıklarında üstesinden geliyoruz” şekilde konuştu.
BELDE ZABITA EKİPLERİNİ DE ZİYARET ETTİLER
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, bir kez daha Kenan Erez’e ve ekibine görevinde başarılar dileyerek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çerkezköy Belediyesinden ayrılarak Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne geçtiler. Burada da Zabıta personelinin Zabıta haftasını kutlayan AK Parti ilçe teşkilatı üyeleri daha sonra sırasıyla Karaağaç, Veliköy ve Kızılpınar Zabıta Müdürlüklerini ziyaret etti.
banner287


Ziyaretin bir bölümüne Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem de katıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306