"Bize gelemeyene biz gidiyoruz"

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile İlçe Yönetiminin organizasyonunda hasta, yaşlı ve üyelere yönelik ziyaretlerde bulunuluyor.

"Bize gelemeyene biz gidiyoruz"
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetimlerinin katılımıyla bir hafta içerisinde 250 ev ziyareti yapıldı. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, ‘Bize gelemeyene biz gidiyoruz’ diyerek “Milletle irtibatını koparmış bir siyasi anlayışın başarılı olması, hizmet üretebilmesi asla mümkün değildir. Bu anlamda, çalınmadık kapı, halini-hatırını sormadığımız insan, derdini dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak şekilde yılmadan, yorulmadan, bıkıp usanmadan 24 saat çalışacağız, çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

“BİZE GELEMEYENLERİN BİZLER KAPISINI ÇALIYORUZ”

Ziyaretler kapsamında ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri hasta, yaşlı ve üyelerle bir araya geliyor. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyleyerek “Her zaman ifade ettiğimiz gibi vatandaşlarımızla iç içeyiz. Milletin partisi AK Parti mensupları olarak tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Çeşitli nedenlerden dolayı bizlere gelemeyenlerin bizler kapısını çalıyoruz. Bu anlamda ana kademe, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri çeşitli ziyaretlerde bulunuyorlar” dedi.“HASBİHAL EDİYORUZ”

İlçe Başkanı Öğe ziyaretler kapsamında hasta ve yaşlılara hal hatır sorduklarını anlatarak “Bu vesileyle kendilerinin her hangi bir sıkıntı ve istediğinin olup olmadığını da öğrenmiş oluyoruz. Varsa dertlerini diliyoruz, taleplerini alıyoruz. Hasbihal ediyoruz” diye konuştu.
banner287

“ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK”

Geçtiğimiz günlerde 10 mahallede eş zamanlı düzenledikleri toplantılara atıfta bulunarak sözlerini sürdüren Öğe “Mahalle toplantılarımızın ardından ev ziyaretlerimize başladık. Parti teşkilarımız olarak her zaman vatandaşımızın hizmetindeyiz” dedi. Çerkezköy genelinde çalınmadık kapı bırakmayacaklarını kaydeden İlçe Başkanı Öğe “Aynı yerde yaşadığımız vatandaşlarımızla bir araya gelmek istiyoruz. Herkesin isteğini sıkıntısını dinlemek istiyoruz. Milletle irtibatını koparmış bir siyasi anlayışın başarılı olması, hizmet üretebilmesi asla mümkün değildir. Bu anlamda, çalınmadık kapı, halini-hatırını sormadığımız insan, derdini dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak şekilde yılmadan, yorulmadan, bıkıp usanmadan 24 saat çalışacağız, çalışmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.“ÖZVERİLİ ÇALIŞIYORLAR”

Öğe, İlçe Kadın Kolları Yönetimi ile İlçe Gençlik Kolları Yönetimlerine özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek “İlçe Kadın Kollatı Yönetimimiz ve İlçe Gençlik Kolları Yönetimimiz, özverili şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımıza ulaşmada aktif rol oynuyorlar.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459