Çerkezköy Demokrasi Nöbeti’nde

Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bir grup askerin darbe girişimine karşı ülke genelinde başlatılan Demokrasi Nöbeti sürüyor.

Çerkezköy Demokrasi Nöbeti’nde
banner301
Çerkezköy Bakış - Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe son dört akşamda olduğu gibi bu akşam da meydanlara çıkacağını söyleyerek, Demokrasi Nöbeti’ne tüm Çerkezköylüleri davet etti

Bir grup askerin darbe girişimine karşı başlatılan tepkiler aralıksız sürdürülüyor.

DEMOKRASİ NÖBETİ SÜRÜYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Cuma akşamından itibaren başlatılan Demokrasi Nöbeti bu akşam da devam edecek. Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, tüm Çerkezköylüleri Cumhuriyet Meydanı’nda bu akşam düzenlenecek Demorasi Nöbeti’ne davet etti.
banner287

“TEK VUCÜT OLACAĞIZ”

Programın her akşam olduğu gibi bu akşam da 21.30’da başlayacağını açıklayan Öğe “Bu bir parti meselesi değil, ülke meselesidir. Ülkemizin birlik ve beraberliğine, cumhuriyetine, demokrasine, geleceğine yapılan darbe girişimi milletimizden gereken karşılığı almıştır. Ancak, bizler milletimizle birlikte ortak tepkimizi sürdüreceğiz. Birlik ve beraberliğimizi daha da perçinleyerek, tek vucüt olacağız.” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköylülere Demokrasi Nöbeti’ne verdikleri destek nedeniyle teşekkür ederek “Her gece, Cumhuriyet Meydanı’nı tüm Çerkezköylü hemşehrilerimizle birlikte şölen havasına çeviriyoruz. Bu akşamki programızı da vatandaşlarımızın katılımıyla şölen havasına çevirmek istiyoruz. Program sabah erken saatlere kadar devam edecek. Yürüyüş düzenlemeyeceğiz.” İfadelerine yer verdi

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306