Çerkezköy, şehitliğe yürüyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı başlatılan demokrasi nöbeti bugün 23. gününe giriyor. Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, saat 21.30’da başlayacak programın ardından İstasyon Mezarlığı’ndaki şehitliğe yürüyüş düzenleneceği açıklayarak tüm Çerkezköylüleri yürüyüşe davet etti.

Çerkezköy, şehitliğe yürüyecek
banner301
Çerkezköy Bakış - FETÖ mensubu hainlerin darbe girişimine karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan demokrasi nöbeti sürüyor.
“MEYDANI DOLDURACAĞIZ”
banner287
Ülke genelinde olduğu gibi Çerkezköy’de de meydanları dolduran vatandaşlar, ellerindeki Türk Bayraklarıyla FETÖ’yü protesto ediyor. Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, demokrasi nöbetinin bu gece de süreceğini açıklayarak “Tüm Çerkezköylü hemşehrilerimizle birlikte Cumhuriyet Meydanı’nı dolduracağız.” dedi.
ÖĞE DAVETTE BULUNDU
Hain darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesinden itibaren Çerkezköylülerin meydanları doldurduğunu kaydeden Öğe “Bu gece de yine meydanlarda olacağız. Önceki programlardan ayrı olarak bu geceki program kapsamında hep birlikte İstasyon Mezarlığı’ndaki şehitliğe yürüyeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi yürüyüşe bekliyoruz.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Borkenli
Borkenli - 2 yıl Önce

Sehitlige yuruyeceginize o sehitlerin sehit oldugu yerlere yuruyun

SAMSUNLUM
SAMSUNLUM - 2 yıl Önce

Nasıl şehitlik şehitlere yaraşır gibi olmuşmu gitmişken o makama yakışanı yapan Syn başkanada dua etseydiniz. 2 dönem başkanlık yapan aklına bile gelmeyenlerde ordamıydı.Çünkü şehitler ölmez hep içimizdedir ama siz onları göremezsiniz ruhları şadolsun

Mehmet Can
Mehmet Can - 2 yıl Önce

Sayın Borkenli,
Abdullah Bey ve arkadaşları zaten bu Darbe döneminde şehit olabilme ihtimali dahiliyesinde , Türkiye'nin diğer noktalarında ki insanlar gibi dışarı çıktılar, nöbette beklediler. Her yapılan şeyi eleştireceğinize adam gibi, birlikteliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde ayrıştırmalardan kaçının. Ayrılıkçı olarak, her yapılanı eleştirerek bir yerlere gelemeyiz. Abdullah bey ve arkadaşlarının yaptığı bir tek şeye de ALLAH razı olsun dediniz mi? Zannetmiyorum, sadece ve sadece eleştiri. Konuşmayın lütfen, icraat gösterin.

???
??? @Mehmet Can - 2 yıl Önce

herşeye Allah rızası deyip duruyorsunuz.. Türkiyedeki bütün akp teşkilatları örgütlenmiş partilileri meydana toplamış habire akp propagandası yapıyorsunuz ne alaka Allah rızası? her gün şehit haberi geliyor bunları görmüyor dombıra çalıp nara atıyorsunuz. demokrasi şehidi diye bi kavram uydurmuşsunuz yokki islamiyette öyle bir kavram. saçmalamayın bu vatan için ölenleri şehit olanları siz 20 günde gördünüz anca millet yıllardır bağırıyor zaten kulaklarınızı tıkıyordnuz.

DEVRİM ERSOY
DEVRİM ERSOY - 2 yıl Önce

şehit abisi olarak ....Sizin siyasetinizin yapılacağı yer değildir şehitlik. asla müsaade etmiyorum.siyasetiniz meydanda kalsın o çoçuklar üzerinden prim yapmayın...bu size yakışmaz .. yapmayın

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459