Demokrasi Şöleni 21.30’da başlayacak

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, tüm Çerkezköylüleri saat 21.30’da başlayacak demokrasi nöbetine davet etti

Demokrasi Şöleni 21.30’da başlayacak
banner301
Çerkezköy Bakış - FETÖ’ye mensup bir grup askerin darbe girişimine karşı Cumhuriyet Meydanı’nda başlatılan protesto sürüyor. Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, tüm Çerkezköylüleri saat 21.30’da başlayacak demokrasi nöbetine davet etti.

Bir grup askerin darbe girişimine karşı yurt genelinde başlatılan protestolar sürüyor.

ÇERKEZKÖYLÜLER CUMHURİYET MEYDANI’NI DOLDURUYOR
banner287

Devletin, milletin, cumhuriyetin, demokrasinin yanında olanlar her gece adeta meydanları dolduruyor. Çerkezköylüler de devletine, milletine, cumhuriyetine, demokrasiye Cumhuriyet Meydanı’nı doldurarak sahip çıkıyor. 

SAAT 21.30’DA BAŞLAYACAK

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Çerkezköylüleri saat 21.30’da başlayacak demokrasi nöbetine davet etti. Öğe “Eli kanlı terör örgütü FETÖ’nün ülkemizde gerçekleştirmek istediği ,halkımızın dik duruşu ile başarısız olan darbe girişimi sonrası günlerdir ülkemizde yapılan demokrasi nöbeti mitingleri Çerkezköy’de devam ediyor. Tüm vatandaşlarımızın demokrasi nöbetine katkı sağlamasını diliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

geleceğim ama gelemiyorum, ben dinsiz değilim ancak elbiseleri ve sakalları işidcilere benzeyenler meydanda boy gösteriyorlar, açıkcası korkudan gelemiyorum

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306