Engellileri sevindirdiler

AK Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engellileri yalnız bırakmadılar.

Engellileri sevindirdiler
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığının organizasyonunda partililer 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engellilere yönelik ziyarette bulundular. Ziyarette ihtiyaç sahibi engellilere birer tekerlekli sandalye hediye edildi.

ZİYARETTE BULUNDULAR

AK Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı’nın organizasyonunda düzenlenen organizasyona AK Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikilar Başkanı Murat Yaraşır, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay ile İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı ile İlçe Kadın Kolları Yönetimi’nde görevli partililer katıldı.  
banner287

“YANLARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Murat Yaraşır, ziyarette ihtiyacı olan engellilere tekerlekli sandalye hediye ettiklerini söyleyerek, katkısı olanlara teşekkür etti. AK Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı olarak çeşitli etkinliklerde yer aldıklarını söyleyerek “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde engelli kardeşlerimizi ve ailelerini ziyaret etmek istedik. Tohum toprağa emanetse, engelliler de bu topluma emanettir. Her zaman için engelli kardeşlerimiz ve ailelerinin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
??
?? - 1 yıl Önce

Arkadaşlar engelliler günü için güzel bir etkinlik yapmışsınız. Tebrik edrim ama şunu söylemesem olmaz. Eli kolu tutmayan engellilere elle iteklenen manuel sandalye olmaz. Poz verdiğiniz arkadaşın gücü yetermi sizce o sandalyeyi yürütmeye? 5 tane manuel yerine 2 tane motorlu alsaydınız çok ama çok daha güzel olurdu. Mauel sandalyeyi kimse kullanamıyor artık.Hastanelerde bir odadan diğerine giderken kullanılıyor manuel sandalyeler.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306