‘Fotoğraftan çık’ mı deseydik?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çektirdikleri hatıra fotoğrafında Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın da yer almasını ‘Hani kapıdan içeri giremezdi’ sözleriyle eleştiren MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu’ya yanıt veren Demirbağ, “Ankara’ya birlikte gitmediğimizi Mustafa Ordu da biliyor. Fotoğraf çekimi sırasında, anında kareye dahil oldu. O fotoğraf karesine girmesi doğru değildi ama ‘Fotoğraftan çık’ diyecek halimiz yok” ifadelerini kullandı.

‘Fotoğraftan çık’ mı deseydik?
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Tekirdağ heyeti ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın birlikte çektirdiği hatıra fotoğrafında Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın da yer alması, MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu’nun tepkisini çekmişti. AK Parti İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ’ın daha önce yaptığı açıklamalarda “Mandalı, AK Parti’nin kapısından içeri giremez” dediğini anımsatan Ordu “Kapıdan içeri giremez demişti ama bakıyorum, Ankara’ya birlikte gitmişler” eleştirisini getirmişti.
FOTOĞRAFTAN ÇIK MI DESEYDİK
Bu eleştirilerin hatırlatılması üzerine Ordu’ya yanıt veren Demirbağ “Ankara’ya birlikte gitmeyeceğimizi, Mustafa Ordu da gayet iyi biliyor. O fotoğraf karesi şöyle gelişti: Biz Ankara’da AK Parti Grup Toplantısı’na katıldık. Başbakanımız, her toplantının ardından fotoğraflarda da görülen şeref kapısında her ilden gelenlerle ayrı ayrı fotoğraf çektiriyor. Biz de Başbakan’ı fotoğraf çekmek için bekledik, Tam bu sırada bana grubumuzdan biri, kapı önünde bekleyen İrfan Mandalı’yı gösterdi. Biz de hayret ettik. Bence Mandalı’nın o karede olmaması gerekiyordu, çünkü biz parti teşkilatı olarak o fotoğrafı çektirdik Ama orada Mandalı’ya, ‘fotoğraf karesinden çık’ deme lüksümüz de yoktu.” Diyerek, Mandalı ile Ankara’daki birlikteliklerinin sadece o fotoğraf karnesi ile sınırlı olduğunu dile getirdi.
banner287
SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM
İrfan Mandalı’nın AK Parti’ye alınmayacağı yönündeki sözünün arkasında olduğunu ifade eden Demirbağ “Ben yine de bu konu hakkında önceden söylediğim her sözün arkasındayım. Mustafa Ordu da, Mandalı ile Ankara’ya birlikte gitmeyeceğimizi çok iyi bilir.” Dedi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

mustafa ordu allah aşkina siyaset yap biraz nedir bu çirkeflik böyle,hakikaten kınageldi.ona buna satasarak pirim yapmaya çalışma işyap icraat yap pirim yap.

mustafa
mustafa - 6 yıl Önce

mustafa ordu siyaseti kirletmeye hakkın yok bırak bu politik sataşmaları bırak bunları bıktık.

celalettin macit
celalettin macit - 6 yıl Önce

konu nun taraflarından dolayı tamamı okunacak kadar önemli bir yazı değil ama satır aralarında boş adamların boşlukları dikkat çekiyor,girer di giremezdi adam kapıyı bırakmış bacadan girmiş tebrikler,siz girer giremez i tartışın adam her şeye reğmen istediği ni elde etmiş hemde sizlere rağman demekki siz yoksunuz o var fotoğrafa girmek siyasette yalakalığın derecesi ni ölçer varsın mandalı da bir pay alsın yoksa hepsi sizin mi?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306