İlçe Başkanı Öğe: Var gücümüzle çalışacağız

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı mahalle teşkilat toplantısı yoğun bir katılımla yapıldı.

İlçe Başkanı Öğe: Var gücümüzle çalışacağız
banner301
Çerkezköy Bakış - Mahalle teşkilatları istişare toplantısında konuşan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için çok çalışmalıyız. Çalışmayı bırakmayacağız.  2023 hedefleri olduğu gibi 2053 ile 2071 vizyonlarımızı da gerçekleştireceğiz. Bizlere çok büyük görevler düşüyor. Onun için mahalle teşkilatlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışacağız. Üzerimize düşeni yerine getireceğiz” dedi.

TOPLANTI YAPILDI

İlçe Teşkilatı’nda önceki akşam düzenlenen toplantıya AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay, AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler, AK Parti Çerkezköy İlçe Mahalle Başkanları ile AK Parti Çerkezköy İlçe Mahalle Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

BAŞKAN ÖĞE KONUŞTU

Toplantıda konuşan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “Bizim belkemiğimiz, teşkilatımızın en anlamlı, en önemli görevini yapan Mahalle Başkanlarımız ve Mahalle Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte olmaktan, onlarla bu güzel atmosferi paylaşmaktan son derece memnunum.” dedi.

“TEŞKİLATIN UÇBEYLERİSİNİZ”

Abdullah Öğe, mahalle teşkilatlarının yaptıkları çalışmalarla bir anlamda gönüllere yolculuk ettiğini söyleyerek “Bu siyasi hareketin temel vasfı da gönüllerde yer tutmuş olmasıdır. Mahallede emek verilmezse, başarı sağlanamaz.
Sizler bu teşkilatın sancaktarları, uç beylerisiniz. Sorumluluklarınızı bir dava bilinciyle yerine getiriyorsunuz ve bundan sonrada bu sorumluluk bilincinde, sorumlu olduğunuz mahallelerinizde çalışmalarınızı sürdüreceğinizden hiç şüphem yok.” diye konuştu.
banner287“MİLLETİMİZ GEREKEN CEVABI VERMİŞTİR”

15 Temmuz hain darbe girişimine de değinen Abdullah Öğe şöyle devam etti: “Bu hain darbe girişiminde milletimiz tıpkı bin yıl önce Malazgirt’te olduğu gibi, bu coğrafyaya vatan olarak sahiplenme konusundaki kararlılığını ortaya koymuştur. Milletimiz tıpkı 717 yıl önce Söğüt’te, 563 yıl önce İstanbul’da olduğu gibi, Anadolu topraklarını hayat alanı olmanın ötesinde istikbali olarak gördüğünü tüm dünyaya haykırmıştır. Milletimiz, bu ülkeyi kendisine yar etmemek için saldıranlara karşı 100 yıl önce Çanakkale’de, Kut’ül Ammare’de, Dumlupınar’da ne cevap vermişse, 15 Temmuz’da da aynı cevabı vermiştir.”

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

İlçe Başkanı Öğe, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için çok çalışmak zorunda olduklarını ifade ederek “Çalışmayı bırakmayacağız.  2053, 2071 vizyonlarımızı da gerçekleştireceğiz. Bizlere çok büyük görevler düşüyor. Onun için mahalle teşkilatlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışacağız. Üzerimize düşeni yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Toplantıda mahalle başkanları ile mahalle yönetim kurulu üyeleri sorumlu olduğu mahallelerdeki sorunları ihtiyaçları dile getirdiler. Sorunların ve ihtiyaçların karşılanması noktasında fikir alışverişinde bulunuldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 19:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 1 yıl Önce

Sevgili Abdullah Öge,

Çerkezköye termik santral yapılacağına dair iddialar var.Bunlarla ilgili iktidar partisinin ilçe başkanı olarak Çerkezköy kamuoyunu aydınlatmak için bir açıklama yapmayı düşünüyor musunuz?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306