İlçe teşkilatından büyük başarı

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, teşkilat çalışmaları kapsamında 970 ilçe arasında 30’uncu, Tekirdağ geneli ve 11 ilçede ise 1’inci sırada yer alarak büyük başarı gösterdi.

İlçe teşkilatından büyük başarı
banner301
Çerkezköy Bakış - Teşkilat Performans Sistemi’nde (TPS) göstermiş olduğu yüzde 99,11 başarı oranı ile AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, Türkiye genelindeki 970 ilçe arasında 30, Tekirdağ il geneli ve 11 ilçe arasında ise birinci oldu.

TEBRİK ZİYARETİ

banner287
İlçe teşkilatının performans sisteminde gösterdiği başarıdan dolayı AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, beraberindeki İl Başkan Yardımcısı Mestan Özcan ve İlçe Koordinatörü Ercan Pehlivan ile birlikte Çerkezköy İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Yüksel ve beraberindekileri Öğe ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Burada Yüksel, Öğe ve yönetimini göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik edip, çiçek takdim etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mete
Mete - 1 yıl Önce

Yeni ayrılan bütçe ile çerkezköyümüze en büyk haksızlık kaldığı yerden devam ediyor

karadenizlim
karadenizlim - 1 yıl Önce

Çok anlaşılamadı neden bir kaç örnek verilemiyor bizde anlasak takdir etsek. Mesela iktidarrız ve bölge için şunları yaptık yaptırdık vs, olsaydı eminişm yazılırdı yazdırılırdı

Yağmur Çaylak
Yağmur Çaylak - 1 yıl Önce

Millete makarna battaniye dağıtarak mi başarı elde etmişler

Karadenizlim
Karadenizlim - 1 yıl Önce

Yapılan yorumların hep işinize geldiklerini yayınlayın sonrada dürüstlük tarafsızlık vs. hani beni yorumum neden işinize gelmiyo gztclik bumu şimdi

ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

halka sortunuzmu çerkezköy teşkilatı başarılımı acaba

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459