Kaplan’ın ailesini ziyaret ettiler

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe’nin de bulunduğu çok sayıda partili 15 Temmuz Demokrasi nöbetinde geçirdiği kalp krizinin ardından kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden AK Parti Muratlı eski İlçe Başkanı Ali Kaplan’ın ailesini ziyaret etti.

Kaplan’ın ailesini ziyaret ettiler
banner301

Çerkezköy Bakış - AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Kaplan, FETÖ’nün darbe girişiminin ardından başlatılan 'Demokrasi nöbetleri' sürerken 11 Ağustos gecesi konuşma yaptığı sırada kalp krizi geçirdi. Muratlı Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve burada yapılan ilk müdahalenin ardından Kaplan, İstanbul’daki Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ali Kaplan, 24 Ağustos tarihinde doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.
 

banner287
AİLEZİYARET EDİLDİ

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, İl Kadın Kolları Başkanı. Nesibe Ünal’ın da aralarında bulunduğu 11 ilçe başkanı, Ali Kaplan'ın eşi Ayşe Kaplan ve ailesini ziyaret etti. Burada partililer, aileye bir kez daha başsağlığı dileklerini iletti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306