Milletvekillerinden ilçelere çıkarma

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ile Metin Akgün halk buluşması adı altında vatandaşlarla bir araya geldiler.

Milletvekillerinden ilçelere çıkarma
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ il başkanlığının organizasyonu kapsamında Tekirdağ Ak Parti Milletvekilleri Mustafa Yel, Ayşe Doğan ve Metin Akgün bu hafta başından itibaren Tekirdağ ve ilçelerini gezerek halkla buluştu.

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİLER

Her Cumartesi günü bir milletvekili AK Parti il binasında vatandaşlarla bir araya gelerek sıkıntı ve problemleri konusunda istişarelerde bulunarak çözümleri noktasında değerlendirmelerde bulunuyordu. AK Parti Tekirdağ il başkanlığına geldiği ilk günden itibaren vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm arayışında bulunulması gerektiğini dile getiren Cüneyt Yüksel, başlattığı yeni uygulamada ise milletvekillerinin ilçeleri ve mahalleri ziyaret ederek başta vatandaşlar olmak üzere,kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini
görüşmelerini sağlıyor.

GECE GEÇ SAATLERE KADAR SÜRDÜ

Pazartesi gününden itibaren adeta ilçelere çıkarma yapan AK Parti Milletvekilleri sabahın erken saaatlerinde başlayan programlarını gece geç saatlere kadar sürdürdüler. Ziyarette vatandaşlar problem ve sıkıntılarını direkt olarak milletvekillerine aktarma imkanı buldular.

ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDULAR
banner287

Hayrabolu'ya yapılan ilçe ziyaretlerinde ilçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu bir çalıştaya katılan Milletvekili Mustafa Yel mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile biraraya geldi. Hayrabolu ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu çalıştaya Hayrabolu Ziraat odası Başkanlığı ev sahipliği yaparken programa Tarım İl Müdürü , Tarım Kredi Kooperatifleri genel Müdürü ve DSi müdürüde katıldı. Muhtarların mahallerinde yaşadıkları problemler ve temennilerin dile getirildiği toplantıda bahsi geçen konular arasında süt fiyatlarının artması, çiftçilere ödenecek desteklerin yılbaşına kadar ödenmesi konusu, meraların verimli ve düzenli kullanılması, yapımı devam eden barajların yapım aşamaları ve inşaat süreçleri, çiftçiye verilecek mazot destekleri gibi,hayvancılık ve çataklara verilecek destekler gibi konular yer aldı.İLÇELERE ÇIKARMA YAPTILAR

ÇATAK Programında, toprak ve su kalitesinin korunması, doğal kaynakların sürdürülebilirliği, erozyonun önlenmesi ve tarımın olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik alanların korunması amaçlanıyor. Türkiye’de uygulanmaya başlayan iller arasında Tekirdağ da bulunuyor. Milletvekili Mustafa Yel aynı gün içerisinde temasları sırasında yapımı devam eden Hayrabolu devlet hastanesi inşaatınıda gezerek inşaat süreci hakkında bilgiler aldı.Hastanede yatmakta olan hastaları da ziyaret eden Yel, partisinin hazırlamış olduğu mahalle danışma toplantısına katıldı.

DEVAMI GELECEK

Yel toplantıda yapmış olduğu konuşmada  “Hayrabolu’da bugün sabahtan itibaren siz değerli hemşehrilerimizle biraraya geldik.Gerek dükkanlarında çalışarak ticarat yapan esnaflarımızı gerekse bu soğuk havada elleri titreyerek pazar yerinde çalışan esnaflarımızı ziyaret ederek sıcak sohbetler ettik. Tarafımıza gösterilen ilgiden dolayı öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Saray, Süleymanpaşa, Hayrabolu, Kapaklı, Çerkezköy, Şarköy ve Malkara ilçelerini ziyaret eden vekiller bir sonraki hafta ziyaretlerine devam edeceklerini belirttiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459