Öğe: Basın milletin müşterek sesidir

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Gazeteciler Bayramı dolayısıyla gazetemiz BAKIŞ’ı ziyaret etti.

Öğe: Basın milletin müşterek sesidir
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla gazetemiz BAKIŞ’ı ziyaret etti. Başkan Öğe, gazetecilik mesleğinin önemli olduğunu ifade ederek, zor şartlar altında vatandaşları bilgilendiren gazetecilere saygı duyduklarını kaydetti. Basının milletin müşterek sesi olduğunu da vurgulayan Öğe, gazete çalışanlarımızla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

ZİYARET ETTİ

21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla gazetemiz BAKIŞ’ı ziyaret eden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Gazeteciler Bayramını kutladı. Başkan Öğe, gazetecilik mesleğinin zorluklarını bildiklerini ve kutsal bir meslek olduğunu kaydederek, “Gününüz kutlu olsun. Yaz, kış demeden her türlü şartta halkı bilgilendirmek adına verdiğiniz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışma hayatınızda da başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
banner287HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

Başkan Öğe, basının milletin müşterek sesi olduğunu belirtirken, gazetemiz çalışanları ile hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi. Başkan Öğe son olarak, basın emekçilerinin kamuoyunda daha fazla saygıyı hak ettiklerini kaydederek gazetecilik mesleğini icra edenlerin fedakar olduklarını da vurguladı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459