Öğe başkanlığındaki AK Parti İlçe Teşkilatının büyük başarısı

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, Genel Merkez Teşkilat Performans sisteminde (TPS) Haziran ayında yapmış oldukları teşkilat çalışmaları ile Tekirdağ ilçe sıralamasında 11 İlçe arasında birinci, Türkiye geneli ilçe sıralamasında ise 970 ilçe arasında 17.sırada yer aldı. AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatı ise Türkiye genelinde 1.sırada yer aldı.

Öğe başkanlığındaki AK Parti İlçe Teşkilatının büyük başarısı
banner301

Çerkezköy Bakış - Başarıdan dolayı tüm teşkilat üyelerini kutlayan AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “Teşkilat çalışmaları kapsamında Tekirdağ ilçeler arası 1., Türkiye genelinde ise 970 İlçe arasında 17. sırada yer almamız  teşkilatımızın başarısıdır. Göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar teşkilat çalışmalarımız ile her ay Teşkilat Performans Sistemi sıralamasında birçok başarıya imza attık. İlk 3’te olmayı gerek 1.liklerimiz ile gerekse 2. ve 3.lüklerimiz ile başardık. Haziran ayında yapmış olduğumuz üye çalışmaları, birim başkanlığı toplantıları, mahalle yönetimleri toplantıları, ev ziyaretleri, danışma meclisi toplantıları, üye ziyaretleri çalışmalarımız ile bu ayda 1.sırada olduk.  Bu başarı  ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve mahalle yönetimlerimizle birlikte hepimizin başarısıdır.”dedi.
 

banner287
AYNI ANDA İKİ BAŞARI

Öğe, sözlerini şöyle sürdürdü: “Haziran ayında aynı anda iki başarıya imza attık. Hem AK Parti İl Teşkilatı olarak, hem de İlçe Teşkilatı olarak aylık performans başarı sıralamasında 1.sıra olmanın gururunu yaşadık. Türkiye geneli il sıralamasında da 1. olmanın gururunu yaşadık. AK Parti kurulduğu günden bugüne Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yapılan 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve 1 cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere yapılan 11 seçimde aziz milletimizin büyük teveccühüne mazhar olmuş, aziz milletimizin kendine duyduğu güveni istismar etmemiş ve kendisine emanet edilen Türkiye Cumhuriyetini gelişmiş demokrasi ve tam bağımsızlık yolunda her türlü engelleme girişimlerine rağmen geride bıraktığımız 15 yılda sessiz devrimler yapan, büyük projelere imza atan, sağlıktan eğitime ekonomiden ulaşıma insanımıza doğrudan dokunan sosyal devlet anlayışını en ücrada yaşayan vatandaşımıza kadar götüren bir anlayış ile çalışmıştır. Bizde bu anlayış ve bilinç ile Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğini yaptığı bu kutlu yolda, kutlu davada yılmadan, yorulmadan var gücümüz ile çalışmaya hizmet etmeye devam edeceğiz.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 14:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
SERKAN
SERKAN - 12 ay Önce

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
ÇERKEZKÖY HAK ETTİĞİ HİZMETE AK PARTİ İLE TEKRAR KAVUŞACAK

oktay oruç
oktay oruç - 12 ay Önce

tebrik ederim başkanım

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306