Öğe: CHP kara propaganda yapıyor

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı tarafından ‘Vefa yemeği’ düzenlendi. Programda partililerle referandum öncesi istişarelerde bulunulurken, partililere seslenen İlçe Başkanı Abdullah Öğe, referandum çalışmalarına başlayan CHP’li vekillerin ve ilçe başkanlarının kara propaganda yaptığını öne sürdü.

Öğe: CHP kara propaganda yapıyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Yemeğe, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, İl Başkanı Cüneyt Yüksel, İlçe Başkanı Abdullah Öğe, İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal, İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca, AK Parti Çerkezköy eski İlçe Başkanları  Mehmet Danyeli, Sait Yazı ve Reşat Bahar, Çerkezköy eski Belediye Başkanı Ali Ertem, Veliköy eski Belediye Başkanı Hanifi Belindir, eski ve yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri, eski ve yeni belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ile çok sayıda partili katıldı. AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe, vefa yemeğine katılanlarla tek tek tokalaşıp, sohbet etti.

İKİNCİSİ DÜZENLENDİ
Vefa adı altında ikincisini düzenledikleri birlik beraberlik gecesine katılanlara teşekkür eden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ile Ayşe Doğan ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler’in programlarından dolayı geceye katılamadıklarını fakat selamlarını gönderdiklerini ifade etti. Öğe ayrıca ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi Mikail Çelik’in çocuğunun vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi ve aileye sabır diledi.
Daha önce ilçe teşkilatında görev alan partililerin tecrübelerinden faydalanmak ve onlardan  devraldıkları bayrağı ileri taşımak istediklerini belirten Öğe, bir tuğla daha koyabilmek için mücadele ettiklerini ifade ederek, “Yaklaşık 2,5 senedir yönetim kurulu üyeleriyle beraber görevdeyiz. 2 genel seçim ve 15 Temmuz süreci atlattık. Birlik beraberlik içerisinde 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde ilçemize yakışan oy oranını yakaladık. Parti içerisinde birliğin korunması adına elimden geleni yaptım ve yapmayı da sürdüreceğim. Bilmeden, düşünmeden gençliğime vererek kırdıysam hakkınızı helal edin” diye konuştu.

KARA PROPAGANDA YAPIYORLAR
Nisan ayı içerisinde yapılacak olan referandum öncesi CHP’li vekillerin ve ilçe başkanlarının kara propaganda yaptığını öne süren Öğe, “Çoban Hüsnü ile şehirdeki Mehmet’in oyunu eşit görmeyen bu zihniyet, bugün kalkmış ‘bu bir rejim değişikliğidir’ diyerek kara propaganda yapıyor. Siz önce milletin yanında olmayı, millete hizmet etmeyi, milleti hakir görmemeyi öğrenin.” diye konuştu. Öğe “Milletimizi yanlış yönlendiren bu zihniyete karşı yeni anayasa ve yeni cumhurbaşkanlığı sistemini sahaya inerek kapı kapı dolaşıp en iyi şekilde anlatarak üzerimizdeki görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz.” dedi.

BELİNDİR SEÇİLDİ
Tekirdağ İl Başkanlığının talimatıyla Seçim Koordinasyon Merkezi oluşturduklarını ifade eden Öğe, Seçim Koordinasyon Merkezi başkanlığına Veliköy eski belediye başkanı Hanifi Belindir’in seçildiğini söyledi.

“EVET DEMEYE VARMISINIZ”
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, konuşmasının sonunda “Referandum sürecinde hep birlikte kapı kapı dolaşarak milletimize gerçeği anlatmak için ‘evet’ demeye var mısınız” sorusuna tüm davetlilere “evet varız” diyerek karşılık verdi.

banner287


“65 HÜKÜMET KURULDU”
Öğe’nin konuşmasını ardından AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, partililere hitap etti. Çerkezköy’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Akgün,  “18 gün gece gündüz çalışıp anayasa görüşmelerini meclisten geçirdik. Biz elimizden geleni yaparken onlar engellemeye çalıştılar.”dedi. 93 yıllık ülke tarihinde 65 hükümet kurulduğunu ifade eden Akgün, istikrarsızlıktan bahsetti. ABD’nin 227 senede 45. Başkan olduğuna dikkat çeken Akgün, “Orada sistem kurulmuş. Hedefimiz ülkemizinde belli bir sisteme oturması ve dünyanın ilk 10 ülkesi arasında girmesini sağlamaktır.”ifadelerini kullandı.

“97 MİLYAR YATIRIM GELDİ”
Geçtiğimiz hafta Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin ocak ayı rakamlarını Çerkezköy’deki Hema fabrikasında açıklandığını söyleyen Akgün, “15 Temmuz süresinde başaramadıklarını ekonomi üzerinden gerçekleştirmeye çalıştılar. Fakat Recep Tayyip Erdoğan ve Merkez Bankası her şeyi kontrol altına aldı. Ekonomi iyi durumda.Son bir haftada ülkeye 97 milyar dolar yatırım geldi.”dedi.“HAYIR İLE HAYRI KARIŞTIRIYORLAR”
CHP’nin hayır ile hayrı karıştırdığını söyleyen Akgün “Bunlar hayr’dan haberleri olmadıkları gibi niçin hayır dediklerinden de haberi yok. Onlar istedikleri zaman hayır kelimesini kullansınlar bizler hayr kelimesini kullanıp evet mührünü basacağız.”diye konuştu.

“EN ETKİLİ İL”
AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatının ilçe teşkilatlarıyla beraber Türkiye’deki en etkili il olduğunu ifade eden İl başkanı Cüneyt Yüksel, 2023 ve 2071 hedefleri doğrultusunda hareket ettiklerini söyledi. Partililerin tecrübelerine ihtiyaçların olduğunu ve hedefleri doğrultusunda hep birlikte çalışacaklarını ifade eden Yüksel, Çerkezköy’de oy oranını yüzde 60-70’lere çıkararak ilk olarak referandumdan, ardından da yerel seçimlerden mutlu ayrılacaklarını iddia etti. Yüksel, “Aramızdaki safları sıklaştırmamız gerekiyor. Bizden sonraki nesillere daha düzgün bir Tekirdağ bırakmak için hep birlikte el ele Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği yolda yürümemiz gerekiyor.”dedi. Program, yapılan istişare toplantısının ardından sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 02:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Habip bilgin
Habip bilgin - 1 yıl Önce

Vefa yemeği acaba istanbulun vefa semtindemi verildi.vefadan ne anladıklarını çok merak ettim.şunun adına menfaat birlikteliği söyleyin bari.

Vatan
Vatan - 1 yıl Önce

Habib bilgin vefa cümlesi senin lügatındaki karşılığı menfaat olduğunu biliyoruz partini yolda bırakıp Faruk Korkmaz'ın yanına gitmenden.
Seni çağırmalarınımı bekliyordun?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306