Öğe: Daha güçlü ve dinamik bir yönetimle yola devam edeceğiz

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı, 6. Olağan Kongresini 24 Eylül 2017 günü saat 12.30’da Kapalı Spor Salonunda yapacak.

banner301

6. Olağan Kongreyi yapacak olmanın heyecan ve gururunu yaşadıklarını belirten AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “Kongre sürecimizde yönetim kuruluna girmek isteyen dava arkadaşlarımız İl ve İlçe başkanlığımızın başkanlığında yapılacak mülakatlar ile belirlenecek olup, daha güçlü daha dinamik bir yönetim kurulu ile yolumuza devam edeceğiz.”dedi.

Çerkezköy Bakış - Kongre süreciyle ilgili yazılı bir açıklama yapan Öğe, 7 Aralık 2014 tarihinde yapılan 5. Olağan Kongre ile göreve geldiklerini ve görevde oldukları süre içinde bu kutlu görevi dava arkadaşları ile birlikte sürdürdüklerini hatırlatarak, “Bundan tam 1010 gün önce gerçekleşen 5. Olağan Kongremizde delegelerimizin oyuyla Türkiye’nin partisi AK Parti’nin Çerkezköy İlçe Başkanı olmanın onur ve gururunu yaşadım. Liderimiz, kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın yolunda ilerledik. Çerkezköy’ün daha iyi yerlere gelmesi için gece, gündüz çalıştık. İyi ve kötü günde vatandaşlarımızın her zaman yanında olduk.  İlçe Başkanlığımın başladığı 7 Aralık 2014 gününün ardından geçen yaklaşık 3 yıl boyunca, ‘ben’ değil, ‘biz’ diye çalıştık. “Her şey Çerkezköy için” dedik.”ifadelerini kullandı.
 

banner287
“GECE,GÜNDÜZ ÇALIŞTIK”

Görevde oldukları süre içinde FETÖ’nün hain darbe girişimi ile karşılaştıklarını belirten Öğe, “O gün ‘Ya ölürüz, ya da diriliriz’ diye Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla sokaklara çıktık ve Cumhuriyet Meydanında 29 gün süren Demokrasi Nöbetlerinin tamamında halkımızla birlikte olduk. Burada vatandaşlara hep birlik ve beraberlik mesajı verdik. Bu güne kadar biri referandum olmak üzere 3 seçim geçirdik. Seçimlerde ilçedeki partimizin oylarının artması için İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ile birlikte uyum içerisinde gece, gündüz çalıştık ve bunu da başardık. Şimdi başta 2019 yerel ve genel seçimleri olmak üzere, Cumhuriyetimizin 100 yılı olan 2023 ve ardından 2071 hedefimiz için çalışıyoruz. Bu hedefler doğrultusunda 6. Olağan Kongremizi yapacak olmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz.  Kuruluşundan bu güne kadar teşkilatımızda görev alan çaycısından, ilçe başkanına kadar tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İl Başkanımız Cüneyt Yüksel'in dediği gibi bizlerden önce görev alan yöneticilerimizin tecrübeleri bize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yürüdüğümüz yolda ışık olacaktır." dedi.
 

“TÜM ÇERKEZKÖYLÜLERİ KONGREMİZE DAVET EDİYORUM”

Öğe, açıklamasını şöyle sürdürdü:”Bu bağlamda Milletimize hizmet aşkı ile var gücümüzle çalıştığımız AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatımızın 6. Olağan İlçe Kongremizi 24 Eylül 2017 günü saat 12.30’da Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır. Kongre sürecimizde yönetim kuruluna girmek isteyen dava arkadaşlarımız İl ve İlçe başkanlığımızın başkanlığında yapılacak mülakatlar ile belirlenecek olup, daha güçlü daha dinamik bir yönetim kurulu ile yolumuza devam edeceğiz. Kongremizin milletimize, partimize hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm Çerkezköylüleri kongremize davet ediyorum.”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2017, 09:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa canberk uslu
Mustafa canberk uslu - 1 yıl Önce

Başkanim yolunuz bahtınız açik olsun Allahim yar ve yardimciniz olsun.Allahim sizi fitne ve fesatlıkdan korusun..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner459