ÖĞE: Görevine son verdik

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, sosyal medya üzerinde, Atatürk ile ilgili paylaşım yapan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karataş’ın, tüm görevlerine son verdiklerini açıkladı.

ÖĞE: Görevine son verdik
banner301
Öğe: “Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi şahsını korumak, iktidar partisi olarak, en başta bizim görevimizdir. Bu tasarrufumuzun, halkın gündeminden düşmüş ve kahve köşelerinde, gündem olmayı bekleyenlerin çıkardıkları kuru gürültüyle hiçbir alakası yoktur.” Dedi

Çerkezköy Bakış - Ramazan Bayramı dolayısıyla bir süredir şehir dışında olduğunu, Çerkezköy’e bu sabah döndüğünü belirten Öğe, bazı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle yaptığı basın toplantısında “11 ayın Sultanı Ramazan Ayı ve ardından da gelen Bayram sevincini hep birlikte yaşadık. Biz de, bu Bayram’ı Sıla-ı Rahim yapmak maksadıyla, Çerkezköy dışında geçirdik. Bu vesileyle sizlerin ve bütün Çerkezköy Halkının Bayramı’nı bir kez daha tebrik ediyorum. Bildiğiniz üzere, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi bir arkadaşımızın, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı, maksadını aşan paylaşım, hepimizi ciddi bir şekilde üzmüştür. Paylaşımdan haberdar olduğumuz andan itibaren, teşkilatımızca, gerekli işlemler başlatılmış ve bu durum bizzat Tekirdağ İl Başkanımız Sayın Ahmet Akçay tarafından kamuoyu ile paylaşılmıştır. Paylaşımı yapan arkadaşımızın teşkilattaki tüm görevlerine son verilmiş, aynı paylaşımın altına, benzer nitelikte yorum yaptığı tespit edilen üyemiz Alaettin Demirbağ da, İl Disiplin Kurulu’na sevk edilmiştir. Bu açıklamayı, bugüne bırakmamızın yegane sebebi de, Bayram tatili nedeniyle şehir dışında olmamızdır.” İfadelerini kullandı.

banner287


GEÇMİŞLERİ ATATÜRK’E SAYGISIZLIKLARLA DOLU

Yine sosyal medya üzerinden, Atatürk istismarı üzerinden siyasi rant sağlamaya çalışanların bulunduğuna dikkat çeken Başkan Öğe “Şunu özellikle belirtmek isterim ki, Bu görevden el çektirmeler, tamamen parti teşkilatımızın inisiyatifi ila alınan bir karardır. Zira Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi şahsını korumak, iktidar partisi olarak, en başta bizim görevimizdir. Bu tasarrufumuzun, kahve köşelerinde, gündem olmayı bekleyenlerin çıkardıkları kuru gürültüyle hiçbir alakası yoktur. Zira bugün bu paylaşım üzerinden gürültü koparmaya çalışanların,  Atatürk üzerinden istismara kalkışanların geçmişi, Atatürk’e yapılan saygısızlıklarla doludur. Atatürk’ün, vefatından hemen sonra resmini paraların üzerinden kaldıran, resmi kurumlardaki Atatürk posterlerini indiren zihniyetin, bugün olduğu gibi, bulduğu her fırsatta, Atatürk üzerinden rant sağlamaya çalışmasına da asla müsaade etmeyeceğiz.” Diye konuştu. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 13:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ya alaettin Demirbağ..!!
Ya alaettin Demirbağ..!! - 2 yıl Önce

Son günlerde Sosyal medya hesabından yaptığı kasıtlı paylaşımlar ile direk veya dolaylı olarak Atatürke Hakaret edilmesini teşvik eden İlçe Eski Başkanı Alaettin Demirbağ Hakkındada herhangi bir işlem yapılacakmı merak ediyoruz..Mustafa Karataşın Paylaşımı kadar O Paylaşlıma Yapılan yorumlar ve O yorumcularında hakkında işlem yapılması gerekir.Yoksa Mustafa Karataş vakası Partiniz anlında kara leke olarak devam edecektir.

ömerfaruk
ömerfaruk - 2 yıl Önce

aynen başkanım..ağzına sağlık..

Atatürkün resmini duvardan indirenlere sözünüz oldu mu? İndireni değil deşifre edeni aldılar görevden.. Atatürke saygısızlık mı edildi Musrafa beyin paylaşımında hayırdır sıkıntınız ney, soru sormak yasak mı bu ülkede pardon bizler bu ülkenin vatandaşı de
Atatürkün resmini duvardan indirenlere sözünüz oldu mu? İndireni değil deşifre edeni aldılar görevden.. Atatürke saygısızlık mı edildi Musrafa beyin paylaşımında hayırdır sıkıntınız ney, soru sormak yasak mı bu ülkede pardon bizler bu ülkenin vatandaşı de - 2 yıl Önce

Atatürkün resmini duvardan indirenlere neden sözünüz olmadı da, hakaret olmadığı halde, sadece soru soran Mustafa beyi karaladınız? Kime hakaret edildi?

Zeynep
Zeynep - 2 yıl Önce

Atatürkün resmini duvardan indirenlere neden sözünüz olmadı da, hakaret olmadığı halde, sadece soru soran Mustafa beyi karaladınız? Kime hakaret edildi?

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Arkadaş bıkmadınız şu Vakit gazetesinin salaklıklarını okuyup inanmaktan be. Atatürk sağken ğoster asma mecburiyetimi vardıki ölünce kaldırılmış? Eskiden Türk paraları yurtdışında basılırdı, 2. Dünya savaşı sırasında basılı banknotları taşıyan gemi batınca o banknotlar başkasının eline geçmesin diye bir müddet tedavülden kaldırılıp yeni banknot basıldı güvenlik amaçlı. Dilinize doladığınız palavranın aslı budur yok Atatürk silinmiş zart zırt saçmalamayın. Kendi sapık yöneticilerinizin yaptığına hakim olun öğretmen tacizcilerini biliyor çerkezköylüler !

Zeynep Memiş
Zeynep Memiş - 2 yıl Önce

Mustafa Karataş'ın ağzından hiç bir hakaret cümlesi çıkmamışken, sadece açık kollayan kötü niyetli insanların iftiraları yüzünden bu duruma gelindi. Kendi kötülüğünüzde boğulmanız dileğiyle

Semanur
Semanur - 2 yıl Önce

Ortada Mustafa KARATAŞ ' ın yaptığı hiçbir hakaret yok iken , hayatları boyunca iftira ile yaşayan bu insanların söylediklerine kulak asmanız gerçekten çok doğru ! Biraz olsun olan şeyleri doğru anlamanızı umuyorum ve böyle insanları ALLAH ' a havale ediyorum .

Melissa
Melissa - 2 yıl Önce

Mustafa abim sen yardım etmesen ailem ne olurdu,sana bu zalimliği yapanları Allah'a havale esiyorum.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459