Öğe: Vatandaşlarımızla iç içeyiz

AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetiminde görevli mahalle koordinatörlerinin organizesiyle tüm mahallelerde aynı anda mahalle yönetimi toplantısı düzenlendi.

Öğe: Vatandaşlarımızla iç içeyiz
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti’de her ay mahalle başkanlarının öncülüğünde yapılan mahalle yönetim kurulu toplantıları bu ay tüm mahallelerde aynı anda yapıldı. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe “Mahallemizde yaşanan sorunları talepleri en iyi onlar bilir. Bu sebeple mahalle yönetimlerimizi, ilçe yönetimlerimiz kadar önemsiyoruz.” dedi.

10 MAHALLEDE YAPILDI

Eş zamanlı düzenlenen toplantılara İlçe Başkanı Abdullah Öğe, İlçe Teşkilat Başkanı Dr.M.Ali Eke, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rengin Güler ile mahallelerden sorumlu mahalle koordinatörleri de katıldı. AK Parti mahalle yönetim kurulu toplantılarının gündemini mahalle sakinlerinin ihtiyaçları oluşturdu.

ÖĞE: OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, 10 mahallede aynı anda yapılan toplantıların oldukça verimli geçtiğini söyleyerek “Mahalle yönetimlerimiz bizim teşkilatlarımızın omurgasıdır. Genel Merkezimiz de mahalle teşkilatlarını önemsiyor, kendilerine büyük önem veriyor.” dedi.“MAHALLELERİMİZİN İHTİYAÇLARI KONUSUNDA BİLGİ ALDIK”

Her ay mahalle başkanlarının öncülüğünde yapılan mahalle yönetim kurulu toplantılarının bu ay eşzamanlı yapıldığını kaydeden İlçe Başkanı Öğe “Mahalle yönetimlerimizden mahalle sakinlerimizin ihtiyaçları noktasında bilgi aldık. Mahalle yönetimlerimizden gelen hertürlü ihtiyaçları, talepleri değerlendiriyoruz. En kısa sürede sorunun ihtiyacın çözülmesine katkı sağlıyoruz” diye konuştu.

banner287
“ÖNEMSİYORUZ”

İlçe Başkanı Öğe, mahalle teşkilatlarının partinin çekirdek yapısını oluşturduğunu ifade ederek “Mahalle Teşkilatlarımıza çok önem veriyoruz. Vatandaşlarımız ile her zaman iç içe olan, vatandaşlarımızı en yakından tanıyan kişiler mahalle temsilcilerimizdir. Mahallemizde yaşanan sorunları talepleri en iyi onlar bilir. Bu sebeple mahalle yönetimlerimizi, ilçe yönetimlerimiz kadar önemsiyoruz. Mahalle yönetimlerinde bulunan yol arkadaşlarımızın görevi, ilçe yönetimimizdeki yol arkadaşlarımızın görevi kadar bizim için önemlidir.” diye konuştu.

“KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR”

Mahalle yönetim kurulu toplantılarının belirlenen program dahilinde süreceğini kaydeden Öğe: “AK Parti milletin partisidir. Bu toplantılarla da milletimizi dinliyoruz, onların sorunları öğreniyoruz; çözüm yolları üzerinde konuşuyoruz. Halkımız bu şekilde her türlü sorununu bizlere iletiyorlar. Bu toplantılar bir anlamda sorunların ve çözümü için köprü vazifesi görüyor” dedi.“HER ZAMAN HALKIN İÇİNDEYİZ”

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak her zaman halkla iç içe olduklarını kaydeden Öğe şunları söyledi: “AK Parti teşkilatları seçimden seçime değil, her zaman halkın içinde halkla birliktedir. Bizler de bu anlayış içerisinde Çerkezköy’deki tüm vatandaşlarımıza ulaşacağız. Elini sıkmadığımız, kapısını çalmadığımız kimse bırakmayacağız.”

“AK PARTİ’NİN KAPISI HER ZAMAN AÇIKTIR”

İlçe Başkanı Öğe, AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatının kapısının her zaman için açık olduğunu söyleyerek “Cumhurbaşkanımızın izinde, Başbakanımızın direktifleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti teşkilatlarının kapısı her zaman için açıktır. Vatandaşlarımızı kendilerinin olan AK Parti Teşkilatına bekliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hissediyoruz.
Hissediyoruz. - 2 yıl Önce

Biz zaten içimizde hissediyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459