Öğe’den Ankara temasları

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ve diğer bazı ilçe başkanları ile birlikte Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

Öğe’den Ankara temasları
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ve diğer bazı ilçe başkanları ile birlikte Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu. Ankara temaslarını değerlendiren Öğe, Sağlık Bakan Yardımcıları ve Müsteşarları ile yaptıkları görüşmede Çerkezköy Devlet Hastanesi’ndeki personel eksikliğini, Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Mehmet Görmez ile yaptıkları görüşmede de kadro ve lojman sıkıntılarını dile getirdiğini söyledi.

TEKİRDAĞ’IN SORUNLARINI DİLE GETİRDİLER

Perşembe günü Ankara’ya çıkarma yapan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ve beraberindeki AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile diğer ilçe başkanları Tekirdağ’ın sorunlarını dile getirdi.“TEŞKİLAT ÇALIŞMALARINI KONUŞTUK”

banner287
Ankara’daki temaslarının ardından gece geç saatlerde Çerkezköy’e dönen AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Ankara’daki temasları basın ile paylaştı. Ankara’da ilk olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcılarından aynı zamanda da Teşkilatlanma Başkanı Mustafa Ataş ile görüştüklerini kaydeden Öğe, “Hem İl teşkilatımızın hem de bizlerin teşkilat çalışmalarını raporlayıp bir görüşme yaptık.” dedi.

“HEKİM VE HEMŞİRE İSTEDİK”

Daha sonra Sağlık Bakanlığı’nda bazı temaslarda bulunduklarını söyleyen Öğe “Sağlık Bakan Yardımcımız Ahmet Baha Öğütgen ile Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr. Eyüp Gümüş’ü ziyaret ettik. Yeni yapılan Çerkezköy Devlet Hastanemiz için personel ihtiyacı olduğunu ilettik. Hastanemize 77 hekim kontenjanı verilirken, bugün hastanede vatandaşlarımıza 48 hekim ile hizmet edilmeye çalışılıyor. Öte yandan Genel Cerrahi Uzmanı, Kardiyoloji Uzmanı, Çocuk Hastalıkları Uzmanı, Cildiye Uzmanı, Anestezi Uzmanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, KBB Uzmanı, Pratisyen ve Hemşire istedik. Ziyarette Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ’ın ilerleyen günlerde Tekirdağ’da bir program planladığını öğrendik.” dedi.DÜZENLİ OLARAK GİDİLECEK

Öğe, son olarak, Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr. Mehmet Görmez ile de görüştüklerini kaydederek, “Diyanet İşleri Başkanımızla da görüştük. Kendisi Hac vazifesini yeni tamamlayıp geldi. Bizler de kendisini ziyaret etmiş olduk. İmam kadromuz hakkında görüşmeler yaptık. Ayrıca imamların lojmanları konusunda da birkaç istekte bulunduk.” şeklinde konuştu. Ayrıca Başkan Öğe, bundan böyle her ay düzenli olarak Ankara’da Bakanlar ile temaslarda bulunacaklarını vurguladı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
bayram ozhan
bayram ozhan - 2 yıl Önce

Sokagimiza her gun yeni kacak yapilar var sesimizi kinseye duyuramadik lutfen sesimize kulakverin.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459