Öğe’den hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban’ı ziyaret etti.

Öğe’den hayırlı olsun ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve Yürütme Kurulu Üyeleri görevine yeni başlayan Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban’a hoş geldin ziyaretinde bulundu. Öğe yaptıkları ziyarette Kaymakam Abban’a Çerkezköy’de mutlu olacağını ve tüm Çerkezköy halkının kendisinin yanında olacağını ifade etti.

ZİYARETTE BULUNDULAR

Dün saat 10.00’da yeni Kaymakam Abban’ı ziyaret eden AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki Yürütme Kurulu üyeleri ile İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay, Kaymakam Abban’a hayırlı olsun temennisinde bulundular.

“ÇOK HIZLI GÖÇ ALIYOR”
banner287

AK Partili heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy’e gelmeden önce bilgi aldığını ve Çerkezköy’ün önemli bir sanayi kenti olduğunu bildiğini ifade etti. Kaymakam Abban, Çerkezköy’ün çok hızlı göç aldığını da söyleyerek, “Çerkezköy güzel bir yer.  Hızlı göç alan ilçemiz bunun dezavantajlarını yaşıyor. Özellikle derslik konusunda eksik var. İkili eğitim ile eğitim gören okullarımızı tekli eğitime geçirmemiz gerek. Elimizden geldiği kadar Çerkezöy’e hizmet etmeye çalışacağız. Bununla beraber basından, siyasi partilerden, STK’lardan da destek almamız gerekecek. Hep beraber Çerkezköy için mücadele edeceğiz.Topyekün çalışarak, istişare ederek her türlü sorunun üstesinden gelebiliriz.” dedi.

“ÇERKEZKÖY SİZİN YANINIZDA”

İlçe Başkanı Öğe ilk olarak yürütme kurulu üyelerini tanıttıktan sonra Kaymakam Atilla Selami Abban’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Öğe, “Çerkezköy güzel bir yer. Hızlı göç alan bir yer. Biz AK Parti Çerkezköy İlçe teşkilatı olarak sizin her zaman yanınızda olacağız. Kozmopolit bir yerdir Çerkezköy. Vatandaşlarımız sizin her zaman yanında olacaktır bundan şüpheniz olmasın. Sizlerin tecrübeleri ile inşallah Çerkezköy’ü daha ileriye taşıyacağız.” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306