Silahlı saldırıları kınadı

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, geçtiğimiz günlerde PKK terör örgütü tarafından öldürülen Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Muştu’ya yapılan saldırı ile Diyarbakır Dicle İlçe Başkanı Deryan Aktert'e yapılan silahlı saldırıları kınadı.

Silahlı saldırıları kınadı
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, geçtiğimiz günlerde PKK terör örgütü tarafından öldürülen Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Muştu’ya yapılan saldırı ile Diyarbakır Dicle İlçe Başkanı Deryan Aktert'e yapılan silahlı saldırıları kınadı.

banner287
“SALDIRILAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK”

Yüksel “Silahlı saldırıya uğrayarak şehit olan Van Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Muştu ve Diyarbakır ilçe Başkanı Deryan Aktert’e Yüce Allah’tan rahmet diliyorum, Başta şehitlerimizin ailelerine olmak üzere milletimizin başı sağ olsun. Millet olarak yüreğimiz bir kez daha yanmıştır AK Parti teşkilatları olarak terörle mücadelede, topyekûn kararlılık ve işbirliği içinde gerekenin yapılacağına inanıyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliğine, milletimizin barış ve huzuruna yönelik bu tür menfur saldırıları lanetliyoruz. Milletimiz birlik ve beraberlik içinde, hiç olmadığı kadar büyük bir kararlılıkla terör belasının kökünü kazımaya kararlıdır.  İçeriden ve dışarıdan buna engel olmaya çalışacakların da buna gücü yetmeyecektir. Terörle mücadele bir tek terörist kalmayana kadar sürdürülecek. Puslu hava özlemiyle yanıp tutuşanların bu umutları kursaklarında kalacağını söyleyerek; Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde terörün üstesinden gelecek azim, güç ve kararlılığa sahiptir. Karanlık emelleri uğruna polisimize, askerimize ve teşkilatlarımıza yapılan bu saldırılar, asla hedefine ulaşamayacaktır ” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459