Talepleri dinliyorlar

AK Parti Çerkezköy İlçe Yönetimi ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanlarıyla birlikte gruplar halinde üye ziyaretlerini sürdürüyor.

Talepleri dinliyorlar
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti İlçe Yönetimi ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanlarıyla birlikte gruplar halinde üye ziyaretlerini sürdürüyor. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, geçtiğimiz ay 500 ev ziyaretinde bulunduklarını söyleyerek “Gerçekleştirdiğimiz üye ziyaretlerinde sadece üyelerimizi değil, İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın da sıkıntılarını taleplerini dinliyoruz, kucaklaşıyoruz.” diye konuştu.

“ZİYARETLERİMİZ SÜRÜYOR”

Çalışmalar hakkında bilgi veren AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, geçtiğimiz ay 500 ev ziyaretinde bulunduklarını söyledi. Kasım ayında da ziyaretlerini sürdürdüklerini, 14 günde 3000 üyeyi ziyaret ettiklerini kaydeden Öğe “Kasım ayı üye ziyareti programı kapsamında hafta sonu gruplar halinde sahaya inerek üyelerimizi ziyaret edip, bireysel ihtiyaçları ve mahallelerindeki sorunları dinliyoruz” dedi.

“SORUMLULUĞUMUZ VAR”

Üyelere karşı sorumlu olduklarını belirten İlçe Başkanı Öğe “Üyelerimize karşı bir borcumuz bir sorumluluğumuz var. Üyelerimizin kapısını tek tek çalıp hal hatır soruyoruz. Onların evlerine, işyerlerine misafir olup çaylarını içiyoruz.” diye konuştu.

banner287
“SIKINTILARINI DİNLİYORUZ”

İlçe Başkanı Öğe şunları söyledi: “Çalışmalarımız hakkında bilgi vererek onların fikir ve görüşlerini de alıyoruz ve bu doğrultuda parti çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yönetim Kurulu Üyelerimizin, Kadın ve Gençlik Kollarımızın, Meclis Üyelerimizin, Mahalle Başkanlarımızın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz üye ziyaretlerinde sadece üyelerimizi değil, İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın da sıkıntılarını taleplerini dinliyoruz, kucaklaşıyoruz.”Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459