Yardımlar Türkmen Dağı’na ulaştı

AK Parti Tekirdağ il Başkanlığı tarafından Bayır-Bucak Türkmenleri için düzenlenen yardım kampanyası kapsamında gönderilen bir TIR yardım Türkmen Dağı’na ulaştı.

Yardımlar Türkmen Dağı’na ulaştı
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından, Suriye’deki çatışmalar nedeniyle acı çeken Bayır-Bucak Türkmenleri için düzenlenen yardım kampanyası kapsamında toplanan bir TIR yardım malzemesi, önceki gün yola çıkarılmıştı.

YARDIMLAR ULAŞTI

banner287
TIR ile yola çıkan yardımlar, Türkmen Dağı 2.Sahil Tümeni Komutanlığı’na ulaştı. Türkmen Dağı 2.Sahil Tümeni Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada “Türkmen Dağı 2.Sahil Tümeni Komutanlığı olarak AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı'nın göndermiş olduğu Gıda Yardım TIR’ı elimize ulaşmıştır. Kendisine Gıda sıkıntımızı ilettiğimiz gibi ‘derdiniz derdimizdir’ diyerek ilgilenen öncelikle Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel'e olmak üzere Tekirdağ İl Başkanlığı'na ve tüm Tekirdağ halkına teşekkür ederiz” denildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Türkmenlerin, Türkiye’nin dört bir tarafından gönderilen yardımlarla hayata tutunmaya çalıştığını belirten AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel de Bayır-Bucak Türkmenlerinin yaşadığı acıya kayıtsız kalmayarak destek olan herkes teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459