Yarın AK Parti rozeti takacaklar

Geçtiğimiz ay kendisini fesheden HAS Parti’nin Çerkezköy’deki yöneticileri, yarın Tekirdağ’da düzenlenecek olan törenle AK Parti rozeti takacak. Rozet takacak isimler arasında, Has Parti Çerkezköy İlçe Eski Başkanı Ercan Erdoğan’ın yanı sıra HAS Parti Tekirdağ Eski Milletvekili Adayları R.Tahir Eke ve Hasan Tüfekçi ile İlçe Eski Yönetim Kurulu Üyeleri de yer alacak.

Yarın AK Parti rozeti takacaklar
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatı ekim ayı il danışma meclis toplantısı yarın Tekirdağ Ramada Otel’de gerçekleştirilecek. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri T.Ziyaeddin Akbulut ile Özlem Yemişçi’nin de katılacağı İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda siyasi partilerden AK Parti’ye katılım programı da düzenlenecek.
PROGRAMDA ‘HAS’ TÖREN
Toplantıya Çerkezköy’den, Has Parti Çerkezköy İlçe Eski Başkanı Ercan Erdoğan’ın yanı sıra HAS Parti Eski İl Yönetim Kurulu Üyesi R.Tahir Eke, Eski Milletvekili Adayı Hasan Tüfekçi ile İlçe Eski Yönetim Kurulu Üyeleri de katılacak. Toplantıda, Has Parti’li eski yöneticilere AK Parti rozeti takılacak.
banner287
İKİNCİ TÖREN ÇERKEZKÖY’DE
Bu arada HAS Parti’den AK Parti’ye katılacak HAS Partililer için Çerkezköy’de Kurban Bayramı sonrasında bir tören düzenlenecek. AK Parti’nin yeni ilçe binasının açılışında düzenlenecek törende Has Parti’den AK Parti’ye katılanlara AK Parti rozeti takılacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493