Yaşlıları unutmadılar

Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığı 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde yaşlıları unutmadı.

Yaşlıları unutmadılar
banner301
Çerkezköy Bakış - Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Murat Yaraşır, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Çerkezköy’de ikamet eden yaşlıları ziyaret ederek, beraberindeki partililerle birlikte ihtiyaç sahibi yaşlılara erzak yardımında bulundu. Ziyarette 104 yaşındaki Mevlüde Özdemir, Ak Parti üyesi yapıldı.

YAŞLILAR ZİYARET EDİLDİ

Ak Parti Çerkezköy İlçe Sosyal Politikalar Başkanı Murat Yaraşır beraberinde İlçe Sosyal Politikalar Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Çerkezköy’de ikamet eden yaşlıları ziyaret etti. Ziyaretinde yaşlılara hal, hatır soran Yaraşır, ihtiyaç sahibi yaşlılara da erzak dağıttı.

104 YAŞINDA AK PARTİ ÜYESİ OLDU

banner287
1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü ziyaretinde, 104 yaşındaki Mevlüde Özdemir, üye formu doldurularak Ak Parti üyesi oldu.

“YAŞLILARIMIZI EL ÜSTÜNDE TUTMALIYIZ”

Ziyaretleri hakkında bilgi veren Murat Yaraşır şunları söyledi: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz önemi, geçmişimizin sigortası, bilgi ve tecrübeleriyle bizlere rehber olan yaşlılarımıza da göstermeli, onları el üstünde tutmalıyız.

“HEPİMİZİN ORTAK PAYDASI İNSAN OLMAKTIR”

Hepimizin ortak paydası insan olmaktır ve birgün hepimiz yaşlanacağız. Yaşlılarımız birlik ve beraberliğimizi simgeleyen en kutsal değerlerimizin başında gelmektedir.  Yaşlılarımızın ne kadar değerli olduğunu sadece özel günlerde değil her zaman hatırlamalı ve yaşama sevinçlerine ortak olmalıyız. 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde yaşlarının en olgun çağında hisseden bütün büyüklerimin haftasını kutluyor, onlara saygılarımı sunuyor ellerinden öpüyorum. Allah onları başımızdan eksik etmesin.”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306