Yüksel: En iyisini yapmaya çalışacağız

Ak Parti Tekirdağ İl Yönetimi Tekirdağ genelinde görev yapan basın mensuplarına yönelik kahvaltı programı düzenledi.

Yüksel: En iyisini yapmaya çalışacağız
banner301
Çerkezköy Bakış - Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, İl Yürütme Kurulu Üyeleriyle birlikte basın mensuplarını kahvaltı programında ağırladı. Yeni yönetimde tüm ilçelerden üst seviyede katılım sağlayarak bir liste hazırlandığını belirten Yüksel “Yönetimimizin yaklaşık yüzde 40’ı siyasette yeni isimlerden oluşuyor. Mevcut partililerimizin tecrübelerine yeni arkadaşlarımızın enerjisini ekleyerek Tekirdağ’da dinamizm oluşturmak istiyoruz. İnşallah ekip arkadaşlarımız ve tüm partililerimizle birlikte Tekirdağ’da güzel işlere imza atmaya çalışacağız” dedi.

KAHVALTI DÜZENLENDİ

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi’nde dün saat 09.30’da düzenlenen kahvaltı programına Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Ak Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Metin Akgün, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal, İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca ile basın mensupları katıldı.“ÜST SEVİYEDE KATILIM SAĞLADIK”

Kahvaltıya İl Yürütme Kurulu’nun tanıtımı ile başlandı. Açılış konuşmasını İl Başkanı Cüneyt Yüksel yaptı. Kahvaltıya katılan basın mensupları ile partililere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Yüksel, sözü yeni il yönetimine getirdi. Yeni yönetimde tüm ilçelerden üst seviyede katılım sağlayarak bir liste hazırlandığını kaydeden Yüksel “Şarköy ile Marmara Ereğlisi’nden ise inşallah kongre sürecinde katılımcı yer alacak. Bunun dışında tüm ilçelerden üst seviyede katılımcılar yer alıyor.” dedi.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATAĞIMIZA İNANIYORUM”

Yeni yönetimde siyasete yeni girmiş isimlere de yer verildiğini kaydeden Yüksel “Yönetimimizin yaklaşık yüzde 40’ı yeni isimlerden oluşuyor. Bizler mevcut partililerimizin tecrübelerine yeni arkadaşlarımızın enerjisini ekleyerek Tekirdağ’da dinamizm oluşturmak istiyoruz. İnşallah ekip arkadaşlarımız ve tüm partililerimizle birlikte Tekirdağ’da güzel işlere imza atmaya çalışacağız” diye konuştu.“NASIL HİZMET EDİLECEĞİNİ GÖSTERECEĞİZ”
banner287

İl Başkanı Cüneyt Yüksel’in konuşmasını tamamlaması sonrasında İl Yürütme Kurulu Üyeleri, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nesibe Ünal, İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca kendini basın mensuplarına tanıttı. Kahvaltı programında konuşan Metin Akgün, yerel idareyi eleştirdi. Mevcut belediye yönetiminin Tekirdağ’a hizmet üretmekten uzak olduğunu kaydeden Akgün “Yerelde nasıl hizmet edileceğini inşaallah 2019 yılı yerel seçimleriyle birlikte herkese göstereceğiz. Nasıl çalışma yapılacağını görecekler.” dedi.

“BU BİR NÖBET DEĞİŞİMİDİR”

Yeni İl Yönetimi’ne hayırlı olsun temennisinde bulunarak konuşmasını sürdüren Akgün “Bu bir nöbet değişimidir. Kuruluşundan şimdiye kadar hem partimize hem de ülkemize hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. Yeni il yönetimimize de çalışmalarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.ÖNCEKİ YÖNETİMLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel de kahvaltı programında bir konuşma yaptı. Kahvaltı programını organize eden Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel ile Yönetimi’ne teşekkür ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu. Şimdiye kadar Tekirdağ’da görev yapmış İl Başkanı ve yönetimlerine de teşekkür eden Mustafa Yel “İnşallah Tekirdağ’daki yakalanan başarı çizgisi yeni dönemde daha da yukarılara çıkarılacaktır. Başarılı bir arkadaşımız il başkanı oldu. Yeni yönetimiyle birlikte başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

“DURUMU LEHİMİZE ÇEVİRECEĞİZ”

Mustafa Yel, 2014 yılı mart ayında yapılan yerel seçimlere atıfta bulunarak “İnşallah 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde tüm belediyeleri alarak, durumu lehimize 12-0 olarak çevireceğiz. Tekirdağ’da yaptığımız ziyaretler ve bizlere gelen yorumlara baktığımızda umudumuz artıyor. Yerel seçimler dışında cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçimler için de çalışma tempomuzu artıracağız” diye konuştu.

“GÜCÜMÜZÜ DOSTA DÜŞMANA GÖSTERDİK”

15 Temmuz gecesi ülkenin büyük bir tehlike yaşadığını kaydeden Mustafa Yel “Milletimizin feraseti ve devletimizin gücüyle bu tehlikeyi bertaraf ettik. FETÖ dışında şimdi de PKK/PYD ve uzantıları karşısında mücadele vereceğiz. Devletimiz attığı adımlarla dosta düşmana gücünü göstermiştir. Bundan sonra da aynı şekilde gücümüzü dosta ve düşmana göstermeye devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi. Kahvaltı programı soru-cevap kısmının ardından tamamlandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459