Yüksel: Farklılığımızı göstereceğiz

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel beraberindeki milletvekili ve partililerle birlikte Çerkezköy Tokatlılar Derneği ile Çerkezköy Samsunlular Derneği’ne birer ziyarette bulundu. Ziyaretlerinde sorunları dinleyerek, çözümleri anlatan Yüksel “Yeni dönemde Tekirdağ’da farklı bir hizmet anlayışıyla siyaset yapacağız. Farklılığımızı vatandaşımızın sorunlarına çözüm getirerek göstereceğiz” dedi.

Yüksel: Farklılığımızı göstereceğiz
banner301
Çerkezköy Bakış - Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı’nın organizasyonunda İl Başkanı Cüneyt Yüksel ile İl Yönetimi Çerkezköy Tokatlılar Derneği ile Çerkezköy Samsunlular Derneği’ne birer ziyarette bulundu.

TOKATLILAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİLER

İl Başkanı Yüksel’in ziyaretinde Ak Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Metin Akgün, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu. İl Başkanı Yüksel ile beraberindeki partililerin ilk durağı Çerkezköy Tokatlılar Derneği oldu. Dün saat 20.30’da düzenlenen ziyarette Ak Partili heyeti Çerkezköy Tokatlılar Derneği Başkanı Ersoy Aktaş ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

AKTAŞ TEŞEKKÜR ETTİ

Dernek Başkanı Ersoy Aktaş, Ak Partili heyete ziyareti için teşekkür ederek, yeni İl Başkanı Cüneyt Yüksel’e de görevinin hayırlı olmasını diledi.

ÖĞE: ÇALIŞMALARINIZI BEĞENEREK TAKİP EDİYORUZ

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, yaptığı konuşmada misafirperverlikleri için Çerkezköy Tokatlılar Derneği’ne teşekkür etti. Hain darbe girişimine karşı başlatılan demokrasi nöbetlerine Çerkezköy Tokatlılar Derneği ile Çerkezköy’de ikamet eden Tokatlıların yoğun ilgi gösterdiğini belirten Öğe “Tüm Tokatlı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Çerkezköy Tokatlılar Derneği hiçbir zaman tabela derneği olmamıştır. Çalışmalarınızı beğenerek takip ediyoruz. Sizlerin çalışma azmi bizlere örnek oluyor” dedi.

MUSTAFA YEL: TEKİRDAĞ’A BİRŞEY KAZANDIRMIYORLAR
banner287

İlçe Başkanı Abdullah Öğe’nin konuşmasını tamamlaması sonrasında AkParti Milletvekili Metin Akgün ardından Mustafa Yel birer konuşma yaptı. Mustafa Yel, ziyaretin amacını anlatarak “Bu ziyaretlerimizde sizleri dinleyerek sorunlara çözüm bulacağız. Çerkezköy hızla büyüyor. Bu büyümeye bağlı olarak sorunlar da artıyor. Yerel yönetim yapamadıklarıyla adeta vatandaşlarımıza zulüm yapıyor. Tekirdağ’a her hangi bir şey kazandıramıyorlar. Tekirdağ benzeri büyükşehir belediyelerine baktığımızda Tekirdağ’da hizmet üretilemediğini görüyoruz. İnşallah yeni dönemde sizlerin isteklerini tek tek yerine getireceğiz. Tekirdağ’a Ak Partili hizmet anlayışını getireceğiz” diye konuştu.

YÜKSEL: HİZMET ÜRETMEKTEN UZAKTALAR

Ziyarette son olarak Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel konuştu. Yüksel, misafirperverliği için Çerkezköy Tokatlılar Derneği’ne teşekkür ederek “Tekirdağ’da farklı bir hizmet anlayışıyla siyaset yapacağız.” dedi. Büyükşehir Belediyesi ile İlçe Belediyelerinin hizmet anlayışını eleştiren Yüksel “Projesi olmayan bir belediye başkan adayı büyükşehir belediye başkanı seçildi. Hizmet üretmemesi normaldir. Onlar ancak yıkım belediyeciliğini yaparlar. Yaz mevsiminde oturanlar şimdi kış yaklaşırken milletin evlerini yıkmaya başladılar. El birliği ile tüm Tekirdağ’ın yönetimine talibiz” diye konuştu. 

ZİYARET SAMSUNLULAR DERNEĞİ SONRASINDA TAMAMLANDI

Soru cevap kısmının ardından Ak Partili heyet Çerkezköy Samsunlular Derneği’ni ziyaret etti. Ak Partili heyeti Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram ile dernek yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Enver Bayram, ziyareti için Ak Partili heyete teşekkür ederek, İl başkanı Cüneyt Yüksel’e yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Ziyaret soru cevap kısmının ardından tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2016, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459