Çalıştığı marketi arkadaşları ile beraber soydu

Çerkezköy’ün Kızılpınar Mahallesi’nde çalıştığı marketi 2 arkadaşı ile birlikte soydukları tespit edilen Yavuz Karakaş ve arkadaşları tutuklandı.

Çalıştığı marketi arkadaşları ile beraber soydu
banner301

Çerkezköy Bakış - Kızılpınar Mahallesi'nde bulunan bir markette çalışan Yavuz Karakaş (18), iddiaya göre arkadaşları Yusuf Oğuz (20) ve Ahmet Aktaş (19) ile birlikte kendi çalıştığı markete gece geç saatlerde girerek kasada bulunan 2 bin 500 TL nakit parayı çalarak kayıplara karıştılar.

Hırsızlık olayının ortaya çıkmasının ardından çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, hırsızlık şüphelilerinin markette çalışan Yavuz Karakaş ve arkadaşları Yusuf Oğuz ve Ahmet Aktaş olduğunu belirledi.
Jandarma tarafından gözaltına alınan 3 şüpheli, ifadelerinin ardından sevk edildikleri Çerkezköy Adliyesinde çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
İstanbul..
İstanbul.. - 2 hafta Önce

Çerkezköy de neler oluyor..

Sehmuz
Sehmuz - 2 hafta Önce

Bu kızılpınar a karakol gelmeden sürekli devriye polisleri gelmeden burdan hiçbirşey olmaz bu daha iyi günler ilerde istanbul gazi mahallesi gibi olucak görünüş o

Kzlpnrlı
Kzlpnrlı @Sehmuz - 2 hafta Önce

Şuan karakol var kızılpınarda ve jandarmalar devriye geziyor

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 2 hafta Önce

kızılpınar ..a,, karakol şart..

İstanbul..
İstanbul.. - 2 hafta Önce

Texas oldu Çerkezköy...

Kızılpınar çocuğu
Kızılpınar çocuğu - 2 hafta Önce

Bu daha ne ki siz daha hiç bisey girmemiş siniz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306