‘1 milyon’ hedefine ulaşıldı

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası kapsamında 1 milyon TL hedefini yakaladıklarını söyledi.

‘1 milyon’ hedefine ulaşıldı
banner301
MİLLET-DEVLET KENETLENDİ

Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine sızmış FETÖ/PDY terör örgütü tarafından cebir ve şiddet kullanılarak anayasa ile kurulan hür demokrasi düzenini, temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik darbe girişiminin, milletin vatanseverliği, ülkesine de demokrasiye sahip çıkma iradesi ve şanlı direnişi sayesinde bertaraf edildiğini kaydeden Kubilay, “Bu vesile ile şanlı tarihimizin sayısız örneklerinde olduğu gibi millet ve devlet kenetlenmesi bir kez daha kendini göstermiştir” dedi.
banner287

HEDEFE ULAŞILDI

Milletin yardım talebini karşılamak amacıyla 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası başlatıldığını ve banka hesaplarının açıldığını anımsatan Kubilay “Bu kapsamda Çerkezköy’de de 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası başlatıldı. Kampanyada hedefimiz olan 1 milyon TL’yi 6 Eylül tarihi itibari ile yakalamış ve geçmiş bulunuyoruz. Kampanyaya bugüne kadar 1 milyon 33 bin 946 TL destek verildi” dedi.  Kampanyanın devam ettiğini söyleyen Kubilay, “Bugüne kadar kampanyaya destek veren tüm kişi ve kuruluşlar ile basın kuruluşlarına teşekkür ederim” dedi. Kubilay, yapılan yardım dekontlarının bir suretinin de koordinasyonun sağlanması açısından Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü’ne teslim edilmesini istedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459