1200 bebeğe ‘Hoş Geldin’ hediyesi

Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Mart ayında hayata geçirilen ‘’Hoş Geldin Bebek Uygulaması’’ kapsamında bugüne kadar 1200 bebeğe hediyeleri verildi.

1200 bebeğe ‘Hoş Geldin’ hediyesi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Mart ayında hayata geçirilen ‘’Hoş Geldin Bebek Uygulaması’’ devam ediyor. Bu zamana kadar 1200 bebeğe hediye paketinin verildiğini, 200-300 bebeğe de önümüzdeki günlerde hediye paketlerini ulaştıracaklarını belirten Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Kenan Çetin “4 bin yeni hediye kutusunun ihalesini de gerçekleştirdik” dedi.

“1200 BEBEĞE ULAŞTIK”

banner287
Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Kenan Çetin yaptığı açıklamada, ‘’1 Mart tarihinde başlattığımız bu uygulama kapsamında şimdiye kadar 1200 yeni doğmuş bebeğe hediye kutumuzu ulaştırdık. 200-300 bebeğe de önümüzdeki günlerde hediye paketlerimizi ulaştıracağız’’ dedi. 4 bin yeni hediye kutusunun ihalesini gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki günlerde sözleşmesinin yapılacağını ifade eden Çetin, hediye kutularını en kısa sürede sahiplerine ulaştıracaklarını söyledi.

“YARDIMLARIMIZ SÜRECEK”

Hediye kutusu içerisinde battaniye, bebek bezi, emzik, biberon, ateş ölçer, bebek sabunu, krem, bebek bakım kitapçığı gibi yeni doğmuş bebeğin ve ailesinin ihtiyacı olan şeylerin bulunduğunu söyleyen Çetin, bu tarz sosyal yardımların devam edeceğini ifade etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samsunlum
Samsunlum - 1 yıl Önce

Başkan Akay a teşekkürler adam her bi şeyi düşünüyor vesile olanlardan Allah razı olsun

Gulşen
Gulşen - 1 yıl Önce

Mrh ben uc ay once dogum yaptim bizi sag olsun buyuk sehir baskani sayin kadir albayrak arayip teprik etti ama sizin bahsettin paket bize ulasmadi

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306