15 bin adet kandil şekeri dağıtıldı

Çerkezköy Belediyesi tarafından Mevlid Kandili dolayısı ile 15 bin adet kandil şekeri dağıtıldı.

15 bin adet kandil şekeri dağıtıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Mevlid Kandili dolayısıyla Çerkezköy Belediyesi tarafından vatandaşlara 15 bin adet kandil şekeri dağıtılırken, Kapaklı Belediyesi tarafından da kandil simidi dağıtıldı.

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Mevlid Kandili dolayısı ile Çerkezköy genelinde bulunan 26 camii, Cemevi, Cezaevi ve Belediye Meydanı’nda 15 bin adet kandil şekeri dağıtıldığını belirtti. Mevlid Kandili’nin başta Çerkezköy ve ülkemiz olmak üzere tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni eden Akay “İstanbul’da şehit olan polislerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, başta kederli aileleri olmak üzere milletimize başsağlığı diliyorum. Tüm hemşerilerimin ve İslam Alemi’nin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyorum” dedi.
banner287

KAPAKLI’DA DA SİMİT DAĞITILDI

Kapaklı Belediyesi de Mevlid Kandili dolayısıyla vatandaşlara kandil simidi dağıttı. Birlik ve beraberliğin öneminin arttığı bu günlerde kandillerin öneminin de arttığını söyleyen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Birlik ve beraberliğin önemli olduğu, kardeşliğe ihtiyacımız olan bu günlerde kandillerin önemi daha da fark edilir olmaktadır. Bizler bu mübarek günler vesilesiyle dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalı, yapılan hatalarımızı telafi etme yoluna gitmeliyiz. Yüreğimizi nefret ve düşmanlık gibi duygulardan temizlemeye çalışmalıyız. Bu mübarek günlerin ve gecelerin, el ele verip tüm dünyada barışı tesis etmemiz için bize sunulmuş birer fırsat olduğunu unutmamalıyız” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459