15 Temmuz belgeselini izlediler

Kapaklı Kaymakamlığı tarafından 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen programda Kale Kilit Konferans Salonunda 15 Temmuz belgesi katılımcılara izlettirildi.

15 Temmuz belgeselini izlediler
banner301

Çerkezköy Bakış - Karaağaç Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Kale Kilit Fabrikasında düzenlenen programa Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Sahir Uzun, Kapaklı İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Fevzi Bayram, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, MHP Kapaklı İlçe Başkanı İsmail Türker, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Belediye Meclis Üyeleri, TMS Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ve fabrika yöneticileri katıldı.
 

ÜRETİMİ İNCELEDİLER

Kale Kilit Fabrikasında işçilerle beraber yemek yiyen protokol üyeleri daha sonra fabrikanın üretim bölümlerini inceleyerek, üretilen kilitler hakkında bilgi aldılar.
 

banner287
BELGESEL İZLENİLDİ

Üretim bölümünün incelenmesinin ardından hazırlanan 15 Temmuz belgeseli sinevizyon eşliğinde seyredildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 18:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatana ihanet
vatana ihanet - 10 ay Önce

15 temmuz vatan hainleri için hatırlanması gereken bir gündür. Hatırlanmalı ki bir daha da böyle ihanetler yaşanmamalı. Hainlik edeceklerde sonlarının ne olduğunu görmeli. Alllah onları cenehnemlerinde yaksın.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306