1911 yönetiminden Emniyet Müdürü Kurtoğlu’na ziyaret

1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Uğur Erem ve kulüp yöneticileri İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu'nu ziyaret etti. Gündeme dair yapılan kısa süreli sohbetin ardından yöneticiler Emniyet Müdürü Kurtoğlu’na takımın forma ve atkısını hediye ettiler.

1911 yönetiminden Emniyet Müdürü Kurtoğlu’na ziyaret
banner488
banner301

Haber: Emrah ÇOĞALAN
Çerkezköy Bakış -
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 12.Grupta mücadele eden temsilcimiz 1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Başkanı Uğur Erem, Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Sebahattin Çolakoğlu, Başkan Yardımcısı Yaşar Akyüzlü ve Yakup Cin dün İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

banner287
Kendilerini kabul eden Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu’na teşekkürlerini sunan 1911 Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Uğur Erem, personel sıkıntısından dolayı ekiplerin büyük zorluk çektiğini ve fedakarca görevlerini ifa etmeye çalıştıklarını ifade etti. Emniyet Müdürü Kurtoğlu ise yöneticilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “İnşallah bunlar kısa süre içerisinde çözülecektir. Eski halinden daha iyi hale geleceğiz. Mevcut personelimizle elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi.

ATKI VE FORMA HEDİYE ETTİLER
Gündeme dair yapılan kısa süreli sohbetin ardından yöneticiler Emniyet Müdürü Kurtoğlu’na takımın forma ve atkısını hediye ettiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner459