1911’de ‘YÜKSEL’me devri

Süper Amatör Lig ekiplerinden 1911 Çerkezköyspor’u yeni sezonda Yüksel Ersan çalıştıracak.

1911’de ‘YÜKSEL’me devri
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy 1911 Spor, 2016 – 2017 sezonu öncesinde yeni Teknik Direktör’ü Yüksel Ersan’la anlaştı.

YENİ HOCANIN KARİYERİ

Yeni sezonda Teknik Direktörlüğe getirilen Yüksek Ersan, 1991 yılında Gaziosmanpaşa Spor ile antrenörlük kariyerine başlayan ve daha sonra Küçükköyspor, Altıntepsi Makelspor, Büyükçekmece Tepecikspor, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnuspor, Gaziosmanpaşa, İstanbul Kartal Belediyespor, Küçükköyspor ve yeniden Gaziosmanpaşa Spor takımlarını çalıştıran Yüksel Ersan, Çerkezköy 1911 Spor’la anlaştı.

“BAŞARI İSTİYORUM”

banner287
Kendisi gibi iddialı bir kulübe geldiği için çok mutlu olduğunu belirten 64 yaşındaki Teknik Adam, “Çok çalışarak, koyacağımız hedeflere emin adımlarla ilerleyeceğimize inanıyorum. Teknik direktörlük hayatımda profesyonel takımlarda hocalık yaptım ve 1911 takımıyla da başarılara koşmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

“ÇOK İYİ BİR YÖNETİM VAR”

Hedefi olmayan bir kulüple çalışamayacağını belirten Ersan, “Hedefleri olmayan bir kulüple benim işim olmaz. Çerkezköy 1911 Spor yöneticileriyle görüştüğüm anda hedeflerinin olması beni son derece mutlu etti. Çok iyi bir yönetim var ve el birliği içinde başarılı günlere ilerleyeceğiz. Bu seneki şampiyonluk hedefimizle birlikte 1911 takımını üst liglere çıkarmak adına mücadelemizi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

“TRANSFERLERİMİZE HIZ VERECEĞİZ”

Öte yandan Çerkezköy 1911 Spor Kulüp Başkanı Murat Narçın da kısa bir açıklama yaparak, geçen sezon yapılan basit hatalardan ders aldıklarını ve önümüzdeki sezon daha dikkatli bir şekilde mücadele ederek şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerini dile getirdi. Narçın, “Geçtiğimiz sezon yapılan basit hatalar ve şansızlıktan dolayı şampiyonluğu kaçırdık. Bu sene herkes daha farklı ve güzel bir Çerkezköy 1911 Spor izleyecek. Geçmişi başarılarla dolu ve her zaman hedefleri olan Yüksel Ersan ile anlaştığımız için de mutluyuz. Hocamızla yapacağımız görüşmeler kapsamında da oyuncu transferlerimize hız vereceğiz.” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459