2100 vatandaş Selimiye ve Sultanahmet’i gezdi

Çerkezköy Belediyesi’nin Ramazan Ayı içerisinde Kültür Gezileri kapsamında düzenlediği Edirne ve İstanbul gezilerinde yaklaşık 2100 vatandaş katıldı.

2100 vatandaş Selimiye ve Sultanahmet’i gezdi
banner301
Çerkezköy Bakış - Ülkemizde tarih ve kültürel mirasın en yoğun hissedildiği mekânları barındıran Edirne ve İstanbul’a düzenlenen kültür gezisinde, yaklaşık 2100 vatandaş Selimiye Camii ve Sultan Ahmet Camii’nde iftarlarını açma imkanı buldu.

HER GÜN DÜZENLENDİ

Ülkemizde tarih ve kültürel mirasın en yoğun hissedildiği mekânları barındıran Edirne ve İstanbul’a düzenlenen kültür gezisinde, yaklaşık 2100 vatandaş Selimiye Camii ve Sultan Ahmet Camii’nde iftarlarını açma imkanı buldu. Günü birlik düzenlenen İstanbul ve Edirne gezisinde teravih namazının kılınmasının ardından gezi son buldu.

banner287
TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, belediye olarak her vatandaşın Ramazan Ayında Ramazan Ayı coşkusunun yoğun bir şekilde yaşandığı Edirne Selimiye Camii ve İstanbul Sultan Ahmet Camii’ni görmesini istediklerini ifade ederek “Çerkezköy Belediyesi olarak yaklaşık 2100 vatandaşımızı Edirne Selimiye Camii ve İstanbul Sultan Ahmet Camii’ne götürerek oradaki atmosferi yaşamasını istedik. Geçen yıl da düzenlemiş olduğumuz Ramazan gezilerimize vatandaşlarımızın ilgisi yoğun olmuştu. İlgi gösteren ve katılan tüm vatandaşlarımıza ve gezinin düzenlenmesinde emeği geçen Belediyemiz personellerine böylesine güzel ve anlamlı bir organizasyonda bizlere katkı sağlamalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

HERKESİN GÖRMESİ GEREKİYOR

Geziden oldukça memnun kalan ve gezilmesi, görülmesi gerek camilerde oldukça duygulu anlar yaşayan vatandaşlar Edirne Selimiye Camii ve İstanbul Sultan Ahmet Camii’ni herkesin görmesi gerektiğini ifade etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306