24 saat geçmeden param parça ettiler

Atatürk Okulu bünyesinde kurulan ve Çerkezköylü tüm öğrencilere kapısı açık olan Atatürk İlkokulu Spor Kulübü’nün faaliyetlerine ilişkin pazar günü okula asılan afiş, pazartesi sabahı öğretmenler tarafından param parça bir halde bulundu.

24 saat geçmeden param parça ettiler
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Eğitim yuvasına asılan spor afişi 24 saat geçmeden henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce param parça bir hale getirildi.
“24 SAAT BİLE OLMAMIŞTI’’
Konu hakkında bilgilendirmede bulunan Spor Kulubü Hocası Metin Demirbağ, yaşanılan olayın kendilerini derinden üzdüğünü ifade ederek, “Afiş Pazar günü saat 11.00’da asılmıştı. Pazartesi ise sabah saatlerinde geldiğimiz okulumuzda afişi param parça bir halde bulduk. Afiş daha asılalı 24 saat olmadan böyle bir olayın yaşanması bizleri kahretti. Bizler sadece çocuklarımız için, onların gelecekte sağlıklı, sporun değerini bilen bireyler olmaları için uğraşıyoruz.’’ Dedi.
 “KIŞ DÖNEMİ ÇALIŞMALARI START ALDI’’
Kulubün çalışmalarına da değinerek konuşmasını sürdüren Demirbağ, “Yaz döneminde çok ciddi anlamda çalışmalara imza attık. Okulların da başlamasıyla birlikte sona eren yaz döneminin ardından ise, kış dönemi çalışmalarımız start aldı. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.’’ Dedi.
11 KATEGORİDE İL MÜSABAKALARINA HAZIRLIK
banner287
“Basketbol ve voleybolda il müsabakalarına katılacağız.’’ Diyerek konuşmasını sürdüren Spor Hocası Demirbağ, “Voleybol Küçük Erkek, Voleybol Küçük Kız, Voleybol Yıldız Erkek, Voleybol Yıldız Kız, Voleybol Genç Kız, Voleybol Genç Erkek, Voleybol Deplasmanlı Bölgesel Lig Bayanlar, Voleybol Deplasmanlı Bölgesel Lig Erkekler, Basketbol Küçük Erkek, Basketbol Küçük Kız, Basketbol Yıldız Kız olmak üzere toplam 11 kategoride müsabakaya çıkacağız.’’ Şeklinde konuştu.
“TÜM SPORCULARIMIZ ÇERKEKZÖYLÜ’’
Demirbağ, gerçekleşecek olan müsabakalara yaklaşık 150-200 arasında bir öğrenci ile katılacaklarını ifade ederek, “Yarışmalara katılan  tüm sporcularımız da Çerkezköylü.’’ Bilgisini verdi.
KAMERALARLA İZLENECEK
Bu arada yaşanılan olay üzerine harekete geçen yetkililerce, okulun farklı cephelerinden bulunan kameraların görüntülerini incelendi. Afişin bulunduğu noktayı net bir biçimde gören kamera olmadığı tespit edilirken, üzücü hadisenin ardından okulun ölü noktalarını dahi görecek şekilde kameraların düzenleneceği ve aynı durumun tekrar yaşanması durumunda yapan kişi ya da kişilerden şikayetçi olunacağı öğrenildi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493