5 kilometrelik yol soğuk asfalt ile kaplanacak

ekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Ortak Projeleri’ kapsamında Kızılpınar’daki Koca Meşe Piknik ve Mesire Alanı Yolu soğuk asfalt ile kaplanacak.

5 kilometrelik yol soğuk asfalt ile kaplanacak
banner301
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Ortak Projeleri’ kapsamında Kızılpınar’daki Koca Meşe Piknik ve Mesire Alanı Yolu soğuk asfalt ile kaplanacak. Millet Caddesi’nden Koca Meşe Piknik Alanına giden 5 kilometrelik yola önce balans malzemesi dökerek altyapısını güçlendirdiklerini, ardından mekanik malzeme sererek yolu soğuk asfalta hazır hale getirdiklerini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, önümüzdeki haftadan itibaren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yolun soğuk asfalt ile kaplanacağını kaydetti.

Çerkezköy Bakış -
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Ortak Projeleri’ kapsamında Kızılpınar’daki Koca Meşe Piknik ve Mesire Alanı Yolu soğuk asfalt ile kaplanacak.

“ALTYAPISI TAMAMLANMAK ÜZERE”
banner287

Çalışma ile ilgili bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kızılpınar Millet Caddesi’nden Koca Meşe Piknik Alanı’na giden 5 kilometrelik yolun altyapısının Çerkezköy Belediyesi tarafından tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

“ALTYAPISINI GÜÇLENDİRDİK”

Millet Caddesi’nden Koca Meşe Piknik Alanına giden 5 kilometrelik yola önce balans malzemesi dökerek altyapısını güçlendirdiklerini söyleyen Akay “Ardından mekanik malzeme sererek yolumuzu soğuk asfalta hazır hale getirdik. Ayrıca 3 noktada yağmur suyu geçiş menfezi yaptık. Şuanda mıcır çekilmeye başlandı ve önümüzdeki haftadan itibaren Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz tarafından yolumuz soğuk asfalt ile kaplanacak” bilgisini verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
ercan
ercan - 2 yıl Önce

en çok kullanılan ambardere yolunu yapacanıza hiz kullanılmayan yolu yapıyorsunuz sizi tebrik etmek lazım bence oylarımız boşa gitti siz yapmayın daha ambarderedeki yolları ordaki oylarıda unutun sayın başkanlar

..
.. @ercan - 2 yıl Önce

ambarderedeki villalara yol çok lazım zaten...her sene yol yol yol..

Ambardere sakini
Ambardere sakini - 2 yıl Önce

Kizilpinar icindeki yollar kostebek tarlasi iken sen git olmayacak yola asfalt dok.. Ambarderenin yollari perperisan....hallacli yolu rezalet...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459