5 sokak daha asfaltlandı

Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan 171 Sokakta Beton Kaldırım ve Sıcak Asfalt Kaplama çalışmaları devam ediyor.

5 sokak daha asfaltlandı
banner301

banner287
 Çalışmalar kapsamında Fevzipaşa Mahallesinde Nuray, Gül, Tütüncü, Tiril ve Güveç Sokaklar da asfaltla kaplandı.

Çerkezköy Bakış - Asfaltlama çalışmalarının Mayıs ayı içinde başladığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Startını Fevzipaşa Mahallemizde Şimşir Sokak’ta verdiğimiz asfaltlama çalışmalarımız kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Fevzipaşa, Fatih, Gazi Osman Paşa ve Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallelerimizde şimdiye kadar 50’den fazla sokağımızı sıcak asfalt ile kapladı. Ekiplerimiz son olarak Fevzipaşa Mahallemizde Nuray, Gül, Tütüncü, Tiril ve Güvenç Sokaklarımızda asfaltlama çalışmalarını tamamladı.”dedi.
Sıcak Asfalt Kaplama yatırımı kapsamında 175 bin metrekare yol alanında ortalama 8 santimetre olacak şekilde toplam 33 bin 600 ton sıcak asfalt kullanılacağını sözlerine ekleyen Akay, “210 takvim gününü kapsayacak olan çalışmalar sonucunda Fevzipaşa Mahallesi’nde 18 sokak, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde 6 sokak, Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde 9 sokak, Fatih Mahallesi’nde 15 sokak, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde 2 sokak, İstasyon Mahallesi’nde 3 sokak ve Kızılpınar Mahallesi’nde de 118 sokak sıcak asfalt ile kaplanacak” diye konuştu.
Sıcak Asfalt Kaplama çalışmaları ile birlikte ilçenin farklı noktalarında ihtiyaç duyulan yerlerde yol onarım çalışmalarının da devam ettiğini sözlerine ekleyen Akay, “Proje kapsamında Kızılpınar Mahallemizde toplam 118 sokağımızı asfaltlayacağız. Kızılpınar Mahallemizde Büyükşehir Belediyemizin altyapı çalışmalarını tamamlayıp Belediyemize teslim ettiği sokaklarımızda da çok yakında asfaltlama çalışmalarına başlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 11 ay Önce

Kizilpinarda yapilan birseyyok millete zarar Allah bunlarinda teskininde belasini versin.alt yapi yapiyormuş yillardir mutahitin keyfinne biraktilar millet persan secim zamanida cevabini gorecekler.

AHMET GÜNEY
AHMET GÜNEY - 11 ay Önce

Fatih Caddesi Makasçı Sokak daki yol ve asfalt sorununu lütfen el atın. Geçen hafta sorunlu TESKİ çalışmasından sonra kazılan yerın üzerine toz ve toprak mucur yaptğı rezilliği lütfen az bir asfalt la yama yaparak düzeltin.Toz ve toprakdan insanları kurtarın.
Bu yer Çerkezköy ün en işlek ve merkezi yeridir.Bir zahmet görün.

a.s
a.s - 10 ay Önce

Fatih mahallesini unutma başkan

trakyalı..
trakyalı.. - 10 ay Önce

kızılpınar ana yollara hızla asvalt döksünler çok perişan..caddeler..

trakyalı..
trakyalı.. - 10 ay Önce

kızılpınar ana yollara hızla asvalt döksünler çok perişan..caddeler..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306