50 sokak asfaltlandı

Çerkezköy Belediyesi tarafından Mayıs ayında başlanan ve ilçe genelinde toplam 171 sokakta gerçekleştirilecek olan Beton Kaldırım ve Sıcak Asfalt Kaplama çalışmaları kapsamında şimdiye kadar 50 sokak asfaltlandı.

50 sokak asfaltlandı
banner301

Çerkezköy Bakış - 171 sokakta beton kaldırım ve sıcak asfalt kaplama işi ihalesinin Nisan ayı sonunda yapıldığını ve Mayıs ayı içinde çalışmalara başlandığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Beton Kaldırım ve Sıcak Asfalt Kaplama çalışmalarımız, Fevzipaşa Mahallemizde Şimşir Sokak’ta başladı. Ekipler, Fevzipaşa, Fatih, Gazi Osman Paşa ve Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallelerimizde şu ana kadar yaklaşık 50 sokağımızda sıcak asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı” ifadelerini kullandı.
 

TOPLAM 175 BİN METREKARE YOL ASFALTLA KAPLANACAK

banner287
Çalışmalar çerçevesinde Fevzipaşa Mahallesi’nde 18 sokak, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde 6 sokak, Gazi Osman Paşa Mahallesi’nde 9 sokak, Fatih Mahallesi’nde 15 sokak, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde 2 sokak, İstasyon Mahallesi’nde 3 sokak ve Kızılpınar Mahallesi’nde de 118 sokağın sıcak asfalt ile kaplanacağını söyleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Asfalt yatırımımız kapsamında 175 bin metrekare yol alanında ortalama 8 santimetre olacak şekilde toplam 33 bin 600 ton sıcak asfalt kullanılacak.” dedi.
 

KIZILPINAR MAHALLEMİZDE 118 SOKAK ASFALTLANACAK

Beton Kaldırım ve Sıcak Asfalt Kaplama çalışmaları ile birlikte ilçenin farklı noktalarında ihtiyaç duyulan yerlerde yol onarım çalışmalarının da devam ettiğini sözlerine ekleyen Akay, “Proje kapsamında Kızılpınar Mahallemizde toplam 118 sokağımızı asfaltlayacağız. Kızılpınar Mahallemizde Büyükşehir Belediyemizin altyapı çalışmalarını tamamlayıp Belediyemize teslim ettiği sokaklarımızda da çok yakında asfaltlama çalışmalarına başlıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
trakyalı..
trakyalı.. - 12 ay Önce

KIZILPINAR..???ÇIKMAZ AYIN SON ÇARŞAMBASINA..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306