“6 Üstü Komedi” Çerkezköy’e Geliyor

Ahmet Çevik Tiyatrosu’nun “6 Üstü Komedi” adlı oyunu 5 Aralık Pazartesi günü Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro severler ile buluşacak.

“6 Üstü Komedi” Çerkezköy’e Geliyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Tiyatro Gülen Surat organizatörlüğünde 5 Aralık Pazartesi günü Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek “6 Üstü Komedi” oyunu saat 20.00 da başlayacak. Tiyatro severler oyunun biletlerini Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nden satın alabilecek.

USTA OYUNCULAR YER ALIYOR

“6 Üstü Komedi” adlı oyunun kadrosunda usta oyuncular Sinan Bengier ve Ahmet Çevik’in yanı sıra Tuğba Özay, Yelda Alp, Didem Sökmen ve Hakan Kutlay Kutlu gibi oyuncular yer alıyor. Mustafa Arıkoğlu’nun kaleme aldığı “6 Üstü Komedi” adlı oyunun yönetmenliğini Evren Duyal yapıyor.

banner287
OYUNUN KONUSU

“6 Üstü Komedi” adlı tiyatro oyununda “İnsanların hayatına gitgide yerleşen teknolojik gelişmelerin nasıl belirleyici hale geldiğini ve teknolojik ürünlere bağımlılık” mizahi bir dille anlatılıyor.

BİLETLER SATIŞTA

5 Aralık Pazartesi günü Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde saat 20.00’da başlayacak oyunun biletleri Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nde satışa sunuldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306