89 adet hap içerek intihara kalkıştı

Türkmenistan asıllı Salima R. (20) aynı evde birlikte yaşadığı akrabasıyla tartıştıktan sonra 89 adet hap içerek intihara kalkıştı. Hap içtikten sonra kendi imkanıyla Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne gelen Salima R., midesi yıkandıktan sonra hayati tehlikesi bulunduğu gerekçesiyle yoğun bakıma alındı.

89 adet hap içerek intihara kalkıştı
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Hap içerek intihara kalkışan Salima R.’nin midesi yıkanarak yoğun bakıma alındı.
İNTİHARA KALKIŞTI
Olay dün saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Türkmenistan uyruklu Salima R. (20) ile aynı evde birlikte kaldığı akrabası ile arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Salima R., 89 adet hap içerek intihara kalkıştı. Salima R., bir süre sonra kendi imkanlarıyla Çerkezköy Devlet Hastanesi acil servisine gitti. Çok sayıda ilaç içtiğini belirten Salima R.,midesi yıkandıktan sonra hayati tehlikesi bulunduğu gerekçesiyle yoğun bakım ünitesine alındı.
banner287
HASTANEDEN ÇIKINCA SINIR DIŞI EDİLECEK
4 farklı çeşitte toplam 89 adet hap içen Salima R.’nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi tamamlandıktan sonra Üsküdar Devlet Hastanesine sevk edildi. Türkiye’de oturma izninin dolduğu öğrenilen Salima R., tedavisi tamamlandıktan sonra sınır dışı edileceği öğrenildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493